Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ha Cristiano...

Szerintetek ha Cristiano Ronaldo a MU-ban marad, lehetne jobb játékos, és lehetne jobb formában mint most?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogyha a vörös ördögöknél marad tarthatna több mint 1 aranylabdánál, és lehetne több aranycipője, és díja mint a Reálnál? Mert szerintem Angliában jobban játszott mint most Spanyolországban. Ha ott marad lehetne szerintetek is a világ legjobb játékosa? Vagy ha mindenképp eligazol, ezekre melyik csapatba lehetett volna lehetősége?

2012. jún. 16. 13:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem hasonló játékos lenne , de nem hiszem ,hogy jobb
2012. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy lehetne több aranylabdája, aranycipője biztosan nem, angol ligában lehetetlen 50gól fölött lőni egy évben, (messi sem tudna akármilyen jó). Ha marad akkor is lehetne a világ egyik legjobb játékosa. Szerintem most van a legjobb helyen ahol mindenre van lehetősége.
2012. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne!
2012. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne, de az is lehet, hogy rosszabb. Nem az volt a szempont a szerződésénél, hogy melyik klubban fog jobban játszani.
2012. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért érdemes figyelembe venni azt, hogy a spanyol bajnokság két csapatos, ezalatt azt értem, hogy a Real Madridra szinte csak a Barca jelent igazán veszélyt. A kis csapatoknak ellen meg egy Ronaldo szintű játékosnak ujjgyakorlat az, hogy mesterhármasokat szerezzen. Viszont a Premier Leagueben ha a United ellátogat egy Blackburnhöz vagy egy Wiganhez azért az sem sétagalopp. Szerintem még jobban elismert lenne, ha maradt volna a PL-ben. Az Aranycipőt én is kétlem, hogy többet nyert volna, annak megszerzésére elég a La Liga, csak többet kell lőnie, mint Messi :)
2012. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb lenne ha maradt volna Angliában. Igaz aranycipőt szerzett már a La Ligában de ne felejtsük el a Premier League-ban is. Azt talán rosszul kérdeztem, hogy lehetne a világ legjobbja, mindegy. Szerintem ha elkapja a fonalat, úgy értem amikor tényleg, és megállíthatatlan, jobb mint Messi, a madridiaknál is. És ezt nem csak én gondolom így, hanem a Képes Sport is, amikor utoljára összehasonlítást végeztek. Szerintetek is így van, vagy nem így van?
2012. jún. 16. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, most elég jó, ennél több gólt nem tudna lőni a MU-ban, de jobban örülnék, ha ott lenne. Sajnos mióta elment, nem volt igazi nagy egyéniség a csapatban, egy nagy sztár, még Rooney a legjobb. De idén nagyon jól ment neki. Messi meg leszerepelt nálam a kamugóljánál, azt hittem, ő tisztességes. Viszont CR szerintem sokat fejlődőtt az utóbbi időben emberileg. Már nem olyan önző, hisztis pics@ mint régen volt.
2012. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mou faragott a nagyképűségéből, és bár sokan (akik csak a MU-ból ismerik) beképzeltnek és önzőnek tartják a mai napig, véleményem szerint mára igazán alázatos futballistává vált. És nem hiszem, hogy a Mu-ban jobb helye lett volna, igazából ott sem lettek volna, akik annyira kiszolgálják, mint most Messit Nesta, Xavi és a többiek...

Idén elég nagy igazságtalanság lesz ha nem ő nyeri, hiszen az EB-t leszámítva egész szezonja tökéletes volt. És így is neki kell kapni, mert tavaly még ilyen se volt Messi a Copa Americá-n... Ja, és bocsi, hogy megint felhoztam ezt a Messis témát, de mégis csak ő az egyetlen riválisa. Valljuk be ha Messi nincs, sorozatban legalább negyedjére nyerné az aranylabdát...

2012. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért ma a hollandok elleni meccsen tett érte, hogy egy lépéssel közelebb kerüljön az Aranylabdához:) ha már itt tartunk akkor megjegyezném, hogy fontos a válogatottban nyújtott teljesítmény is , bár Messi úgy kapott sorozatban 3 Aranylabdát(amiből a 2010-es Xavinak járt volna a vb-cím miatt..), hogy a válogatottban egy nagy nulla volt..
2012. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Messinek az egyik aranylabdához semmi köze nem lett volna mert a szavazatok számlálásában hibát ejtettek. A Xavira és Xabi Alonsóra érkezett szavazatokat is majdnem összekeverték

és lehet hogy a legjobb 3-ba se az került aki került volna.

2012. jún. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!