Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kezdek el megtanulni...

Hogy kezdek el megtanulni focizni?

Figyelt kérdés

A szabályokat tudom,de nagyon szar vok benne (a labdát vezetni se tudom)

De nem akarok a legszarabb lenni....

Szóval meglehet tanulni?Ha igen hogy?

12/f



2012. jún. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
beiratkozol focisuliba...
2012. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi....

Am ne értsetek félre,NEM akarok világbajnok lenni,csak nem akarok a legszarabb lenni

2012. jún. 21. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Délutánonként menyetek ki a barátaiddal egy közeli sportpályára vagy hasonlóra gyakorolni kapura lőni meg ilyenek.
2012. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nagyon sokat segített,hogy szabadidőmben kimentem egyedül a falhoz és jobbal,ballal passzolgattam a falnak! A labdakezelést is segíti,meg a pontos lövéseket. +dekázz sokat,az is labdakezelés fejlesztő!
2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Dekázz sokat"

Hát...Izé....

Nem tudok. Volt olyan hogy 3 héten keresztül próblgattam de nem megy

2012. jún. 22. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nem a te sportágad. Persze ha nagyon nem megy, izzadságos munkával akkor is fejleszthetők a késségeid. A falnak passzolgatás nagyon jó pl.
2012. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Akkor tényleg passzolgass sokat! Lőjj kapura,de ne csak rugdoss,hanem nézz ki egy pontot és próbáld meg annak a közelébe lőni a labdát! Lábfejjel és belsővel! Hidd el menni fog,csak akarat kell!:)
2012. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sikerült dekázni :D

Am köszi mindenki :)

2012. jún. 23. 08:45
 9/10 anonim válasza:
Na látod!?:D Örülök neki,mindig próbálj rekordot dönteni!:D Meg nézz trükköket youtubon!:D Ird be,hogy Joga bonito,persze,a legkönnyebbekkel kezdj!:) Még csak 12 éves vagy,hidd el,menni fog!:D
2012. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pulika válasza:
Tudok javasolni egy focis oldalt ahol kezdők, haladók, sőt még profik is elleshetnek dolgokat. Alapvető labdakezelési videók is vannak az oldalon. Tök jó tippek, és érdekes cikkek. Angol nyelven zgyan, de Google fordítónak nem akadály. a legjobb az egészben, hogy olyan trükköket és gyakorlatokat mutat az illető amihez nem kell partner. Teljesen egyedül lehet edzeni. Ez az oldal címe: [link]
2023. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!