Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha 18 éves,80 kg vagyok 5,1...

Olika18 kérdése:

Ha 18 éves,80 kg vagyok 5,1 másodperc alatt teljesítem a 40 yard dash-t helyből távolugrásom 2,7 m, valamint vertical jump-ban 65 centimétert teljesítek lehetek még amerikai futball játékos?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 15:25
 1/5 kakao01 ***** válasza:
milyen magas vagy? amúgy elmész egy foci egyesülethez valami toborzásra és ott megmondják milyen poszt lenne neked jó. Ezeket lehetne még fejleszteni az biztos! Meg néhány kiló izom biztos jól jönne akármilyen magas is vagy.
2012. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a magyar amerikai foci gyerekcipőben jár biztos lenne esélyed
2012. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar csapatban valószínűleg. Ha esetleg a futásodon tudnál még javítani(profi futók 5 mp alatt vannak)
2012. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
177 cm vagyok. Igen most kezdtem komolyabban edzeni. Fél év múlva elmegyek majd egy csapathoz hogy felmérjenek addig edzés,edzés,edzés. :)
2012. jún. 25. 18:46
 5/5 kakao01 ***** válasza:
sok sikert :) ha USA-ban laknék ahol van rendesen profi amerikai foci tuti azt nyomnám
2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!