Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyiket érdemesebb megtanulni...

Lee12 kérdése:

Melyiket érdemesebb megtanulni vagyis melyiknek a használata praktikusabb?

Figyelt kérdés

melyik lövéstípus a praktikusabb( labdarúgás)

gyakran gyakorlom a lövéseket főleg a szabadrúgást és nemtudom eldönteni melyiket használjam

látom hogy a legtöbb focista csavarni szereti a labdát szinte mindenki de a legjelentősebb ilyen rugók pirlo és beckham(csak írtam két szabadrúgás lövőt)

de nekem a csapodó egyenes lövés is nagyon tetszik(knuckleball angolul asszem) ennek a legjelentősebb rugója( vagyis az eggyetlen akit ismerek az cristiano ronaldo

igazából csavarni már tudook egész jól c. ronisan meg csak most kezdek gyakorolni még nem igazán megy de rajta vagyok

naszóval szerintetek melyiket érdemesebb magasabb szintre felfejleszteni? érvek ellenérvek

például szerintem a cristiano ronaldosat lehet jobban átlövésre használni magyarul nem állított helyzetből erősebben meg lehet rugni tehát messzebről is el lehet sütni

a csavarással meg nem nagyon lehet szerintem nagy távolságról löni viszont mivel csavarodik ezért el lehet úgy lőni hogy a kapusnehezebben tudja elérni mivel úgy nézhet ki hogy mellémegy aztán a végén a kapufánál befér

kérném a tanácsokat


2012. jún. 26. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. jún. 26. 21:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod tanulni a Cr-eset akkor mindenképp azt:)

Egyedül Juninho az még aki úgy tudja eltalálni a lasztit(keress rá youtube-n nem semmi ;)

A Cr-eset nagyon nehéz megtanulni ! Ha azt sikerül elsajátítanod akkor azt használd, mert nagyon jó :)

De elképesztően nehéz megtanulni :D De ha a csavarást jól megtanulod az is hatásos lehet :) De persze a kettő között nem feltétlenül ilyen éles a határvonal(lásd Ronaldinho) Remélem tudtam segíteni

2012. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm de még kérnék válaszokat mások meglátásából is

de tényleg nehéz lesz jól megtanulni mind2-őt

2012. jún. 28. 20:14
 4/9 DownDownDown ***** válasza:
inkább menj gyakorolni :D amúgy sztem csavarás,mert azt beadásra is használhatod,ha az jól megy akkor knuckleball
2012. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom.És hogy?Hát úgy,hogy ha közelről van szabadrúgás csak csavarom,viszont,ha távolról akkor pedig "knuckleball".Persze a CR-es verziót időbe telt megtanulni és elsajátítani de nagyon jó.Remélem segítettem,gyakorolj!:)
2012. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem éste hogy szoktál gyakorolni? eggyik nap csavarás másnap meg csapódósat?
2012. jún. 30. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,mindkettőt gyakorlom napi szinten mert muszály ha jól szeretném elvégezni a szabadrúgásaimat.Egyébként úgy szoktam,hogy először lövök 20 ívelt(csavart) szabadot,utána pedig 20 CR féle szabadot.
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

most hogy rendesen gyakorlom már van némi tapasztalatom és leírom a gondolataimat

a csavarásnak az az előnye hogy ott ha jól sikerül eltalálni akkor nagyon a kapufa mellé lehet tenni és így védhetetlen

a c. ronisnak az az előnye hogy a labda össze vissza megy és így nehéz megfogni de viszont nem lehet olyan halálpontosan kapufa mellé tenni mert össze vissza szitál(lehet hogy csak én vagyok béna)

viszont előnye hogy játék közben is lehet lőni vele jó 30 méteren belül mig csavartat csak ilyen 20 méteres távból lehet

2012. júl. 13. 10:44
 9/9 Amittenemtudsz válasza:
Csak annyi belekötésem lenne, hogy ha nagyon profi vagy akkor messzebbről is el csavarhatod a labdát(pl. R. Carlos elképesztő szabadrúgás gólja a franciák ellen, ha kiváncsi vagy rá nézd meg yt-n) de arra évekig kell gyakorolni mire elsajátítod, úgyhogy szerintem inkább hasznosabb messziről knuckleball-t használni, mert azt sokkal könnyebb megtanulni.
2017. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!