Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hova álljak a pályán?

Hova álljak a pályán?

Figyelt kérdés
179 cm magas vagyok! 58-59 kiló! Nagyon jól futok hosszú távon és jól visszapihenem magam! Viszont röviden elég gyenge vagyok! Nem lövök rá rosszul a kapura, de nem is mondom hogy jó, a fejelés is valahogy így megy, viszonylag erősek amúgy a lövéseim! Passzolás és a beadás elég jól megy! Cselezni meg ilyenek nem nagyon tudok, sokkal inkább a folyamatos passzjátékkal szoktuk a csapattársaimmal átjátszani az ellenfelet! Szerintetek minek lennék jó egy foci meccsen?

2012. júl. 3. 22:40
 1/6 DownDownDown ***** válasza:
középpályás
2012. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
szurkolónak
2012. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
2. nak nagyon nagy LIKE :D xD
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 2. torkon lőheti magát!


Szerintem gyakorolj többet!(fejelés és rálövés)

Aztán majd állj be csatárnak.Folyamatos passzal haladj előre a csapattársaiddal. És a kapunál ha passzolnak egyből kurd neki! Vagy akár te is beadhatod! Ha a csel nem megy azt is gyakorold! http://www.youtube.com/watch?v=RTfr4uH-aXE

+ át is emelhet az nem olyan nehéz!

2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérjük meg a kérdezőt, hogy lőjön ő torkon engem. A leírtakból simán elé állnék 3 lépésnyire is. :-)
2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
52%-os te most unatkozol?:D Vagy mit baszogatsz?:D A két rendes válaszadónak köszönöm! Az a baj hogy a meccseken, kapásból meg helyzetben nem rúgok a legjobban, bár elég pontos, csak nem olyan erős! Amúgy jól helyezkedek! Fejelni jól tudnék csak pontatlan nagyon! A labdát kicsit rosszul veszem le! De sprinternek sose tudnék igazán jó lenni! Az biztos! De a hosszú tényleg nagyon jól megy! A beadás meg a lövés is elég jól megy mert ha nincs akkora nyomás rajtam például szöglet vagy csak simán gyakorlom a lövést akkor elég pontosak de nyomás alatt néha képes vagy elrontani!
2012. júl. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!