Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a teljesítményemen?

Figyelt kérdés

tehát focizok amatőr szinten, és egyik nap pl lövök 7-8 gólt kispályán és van sok gólpaszom is, élvezem a játékot, máskor meg helyezkedésem jó, de sorra hagyom ki a helyzeteket, még a legegyszerűbbeket is!

kb heti 1 alkalommal van egy meccs amikor 8 gól is összejön akár...


mi lehet az oka ? nem hiszem h fáradság ? valami ötlet ? :/


2012. júl. 5. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy részben a szerencse hogy hol helyesz kedik el a kapus kispályán.Lehet hogy izgulsz nézd meg a tv-be profi focisták mennyi helyzeteket hagynak ki! 7-8 gól nagyon jó még kis pályán is. Amugy ha jól focizol miért csak amatőr szinten már elkéstél korban? Szóval szerintem: Ha kihagyod a jó helyzetet akkor izgulsz vagy rosszul rugod meg a labdát nem ott ahol kell :)
2012. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kiskoromban volt egy kicsi súlyfeleslegem, és ezért az egyik városi csapatban csúfoltak a srácok, ezért átmentem a másikhoz, ahol nem volt kicsi csapat, csak a felnőtt, és ott edzettem a nagyokkal :) igen elkéstem 18 vagyok már, meg azért rengeteg munka is kellene ami már most nem aktuális :)


sokszor belegondolok, h kiskoromban miért nem ragadtam meg a lehetőséget :/


nem tudom mi az oka, de nagyon zavaró... tényleg 1 héten egyszer profi szinten tolom :D de ez nem mák, heti 1 alkalommal mindig jól megy :D mellette meg nem tudom.. mecs elején közepes vagyok, közepén egy rakás fos :D végére meg felszoktam szívni magam, és akkor szoktam lőni 1-2 meg gólpasszozni :D

2012. júl. 5. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mikor kezdted el a focit?
2012. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már focizol 18 évesen sem késő akár ha 14 évesen kezdted el ha van tehetséged,mert gyorsan belelendülsz csak futni kell tudni. A magyar pro fociba simán bekerülhetnél ha akarnál mert hát ott ... Nem fociznak valami jól. Csak mellete biztos ott van neked is a tanulás és ha véletlen nem menne a tanulás megszívnád
2012. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs azt akarom ha mégse menne a foci meg szívnád hogy nem taunlátál.
2012. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb ált. suli 3. óta focizok amatör szinten :) még van 2 évem a tanulásból, utána dolgozni fogok ... ez a focizás nagyon jó lenne, csak hát semmire sincs garancia :/
2012. júl. 7. 22:02
 7/7 anonim válasza:
ha meccs végére jól focizol, lehet hogy mérgedben vagy jó, tehát "megsértődsz" amiért nem vagy jó. ilyenkor nem figyelsz a külvilágra, csak arra hogy jól teljesíts. tehát edzésen is ilyen állapotban kell lenned a jó teljesítményhez. hagyd magad mögött a problémáidat, hiszen az a pályán nem fontos. a foci viszont (számodra) igen, tehát előrébb kell helyezned bármi másnál. ne kalandozzanak el a gondolataid!
2012. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!