Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek így lehet belőlem...

Szerintetek így lehet belőlem egy jókapus? Többi lent

Figyelt kérdés

Már régebb óta kapus vagyok. Novemberben leszek 16 éves. Járok rendszeresen meccsekre, kapusedzésre, edzésre van olyan, hogy egy nap 3 edzésem van. Néha még hétvégente ki szoktam járni a pályára önszorgalomból edzeni. Szerintetek ha ezeket csinálom akkor jó úton haladok nem?:) Vagy kell még valami plusz? :))

Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. júl. 5. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ok, bár nem tudom, hogy az edzés milyen edzés, hogy az valóban edzés-e, mert nálunk is van kapusedzés, de inkább csak pletykaedzésnek nevezném -.-
2012. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itt fárasztó kapusedzések vannak. :D
2012. júl. 5. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz jó kapus címszó alatt? Profi szinthez kell egy 190 környéki magasság. Meg hasonló lelkesedés, mint ami neked van, szóval azzal egyáltalán nincs gond. :) És ha a magasság is oké akkor már csak a kellő rutin választ el a "sikertől".
2012. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lelkesedésből nincs gond! :D am 175-177 centi vagyok. :/ 65kg
2012. júl. 6. 01:04
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kellő kitartással, ezzel a lelkesedéssel, és ennyi edzéssel, amennyi most van neked, lehetsz profi! :) És ha nagyon akarod, akkor főleg! :)
2012. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!