Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Lionel Messi a...

Szerintetek Lionel Messi a világ legjobb focistája?

Figyelt kérdés
Jogosan kapott eddig szerintetek 3 aranylabdát? Más csapatba is tudna nagyot alkotni?

2012. júl. 6. 10:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
46%
Az igaz mondjuk hogy az aranycipő objektív! De a Ronaldo egyrész több gólt lőtt a Realba mint a Messi a Barcaba! Másrészt meg a gól sem igazán számít! Szerencse és rájátszás belejátszhat! Rájátszás alatt azt értem hogy egy csapat egy emberre játszik! Az aranylabda se teljesen igaz! Attól még hogy szakértők nem tudnak mindent! Másrészt meg az Oscar díjat is olyan filmek nyerik meg évről évre és olyanokat nem jelölnek hogy csak na! Tehát ezekenek se szabad hinni! Elvileg a Messi a legjobb jelenleg! Szerintem a Ronaldo jobb de itt már olyan minimális különbségek döntenek hogy szerintem ezt egy kívülálló nem tudja meghatározni, még sokszor egy szakértő sem! Én többre tartom a Ronaldot! Ennyi! Ez egy szubjektív véleményt kikérő kérdés volt! Kérem ezért ne lepontozni!:D
2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 drio-dri válasza:
Mesii a legjobb az eb-n ronáldo olyan helyzeteket hagyott ki amit még a nagyapám is berugott volna
2012. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Messi a legjobb? Akkor miért nyerte meg a Real sorozatban a 3. El Clasico-t a BBVA-ban nemrég? Nyomik...
2012. júl. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

Kiemelkedő játékos, egy zseni, húszévenként ha születik ilyen játékos, de szerintem nem a világ legjobbja...Nagyon nagy szerepe van ott Iniestának és Xavinak, alkalomadtán Fabregasnak, hiába cselez remekül, góljai 80%-át annak a klasszis középpályának köszönheti... Amúgy sem lehet szerintem ezt így kijelenteni, hogy a 'világ legjobbja'... Ha csak technikai tudást nézzük, akkor egyértelmű, hogy a csatárok és a támadó középpályások lesznek a mindenkori világ legjobbjai... Ezért sem szeretem én személy szerint ezt a megfogalmazást. Ha posztokat nézzük, akkor mindenképpen ő a világ legjobb középső támadója...


Az aranylabdáiról meg végezetül annyit, hogy az elsőn kívül nem igazán értek a többivel egyet...

2012. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
45%
Neymar
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
55%
ronaldo jobb mint messi
2012. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
61%
ö csak a harmadik
2012. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
59%

Madridista vagyok... de Messi valóban JELENLEG a legjobb, C. Ronaldo is remek focista, de szerintem Manchester-ben nagyobbat alkotott...

Puskás... hát nemzetünk büszkesége :D, ezért is mondjuk mi a legjobbnak... Nála is vannak nagyobbak: gondolok itt akár Pelé-re...

Szóba jöhet itt még Ronaldo, a brazil öreg Ronaldo; :D hát Ő, Ő fantasztikus volt mondhattok bármit szerintem simán verte Messi-t és C.R.-t csak elhízott... :/

Szóval jelenleg igen Lionel Messi a legjobb.

Ez az egész magánvélemény. :)

2012. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91 gól egy idényben legnagyobb rekord,3 aranylabda,4 vb győzelem stb. ő a legjobb, de ronaldo se semmi :)
2013. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
miért kel beszélni mindig hogy barca vagy real beszéljünk inkáb a fradirol külömben nincs ojan hogy a legjob mindenkit lelehet gyözni de azért messit megnézném az angol bajnoságban vagy a magyarban meg enék az ijen 190 cm es védök mint vidic ferdinand meg enékde nekem ronaldo szimpatikusab de nincs ojan hogy a világon a legjob külömben én 5 éve vagyok kapus most vagyok 14 éves és ne a csatárok döntik el a mecset mert ha bravurok nem lenének.. HAJRÁ FRADI újpesti cigánok basátok az anyátok xd
2013. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!