Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek foci edzés után...

Szerintetek foci edzés után kötelező zuhanyozni? 13 vagyok most kezdek csapatban focizni

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 19:36
 1/8 anonim válasza:
hát kéne...nem vmi kellemes az izzadságot szagolni...xdd
2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igaz de szégyenlős vagyok nagyon
2012. júl. 14. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Izzadtan szoktam utazni harcművészeti edzés után. Ha nem zavar az emberszag akkor nem.
2012. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem nem zavar:D
2012. júl. 14. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi nálunk egyátalán nem kötelező :D de ha szégyellős is vagy, az 100000000% hogy senki nem a farkad fogja nézni zuhanyzás közben :D sőt, ha vetkőzöl akk még véletlenül sem fog odanézni senki :D amugy én is úgy voltam vele hogy majd otthon lezuhanyzok, egyszer lezuhanyoztam meccs után, azóta mindig zuhanyzom, edzések után viszont csak néha :)

NB3mas csapatban focizom, szóval általában elég hosszú utazásaink vannak, és eléggé el tudja rontani a közérzeted ha meg vagy izzadva, 40fok a buszban, tapadsz mint az állat, + még izzadsz is, ősszel, mikor hideg van akkor meg ráz a hideg...egyátalán nem kellemes, szóval szerintem csak jól járnál, ha lezuhanyoznál, ha van rá lehetőséged, akkor akár edzések után is!

összefoglalva:zuhanyzás 4ever xD

2012. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj és még annyit, hogy az ok, hogy téged nem zavar a szagod, de a többiek azért még nem biztos, hogy annyira vágynának a romlotthús szagra :D
2012. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DownDownDown ***** válasza:
100%
nálunk úgy van,hogy az öltözőből egy külön helység van a zuhanyzóknak,ha meg a közelbe lerakod a törölköződ meg az alsógatyád,akkor gyorsan fel tudod kapni és nem kell szégyenlősködnöd :D sok sikert!:D
2012. júl. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ne parázz, ugyanaz van nekik is alsógatyába, mint neked ;) Hidd el, h nem azt fogják nézegetni :) Ha meg odanéz valaki, kit érdekel? Te is láthatod másét (ha akarod), tehát nem az lesz, hogy te ruha nélkül, ők meg ruhába :) Ha meg nagyon zavar, zuhanyozz alsógatyába, és vedd át utána :) Bár szerintem cikibb, meg jobban ki fognak nézni..

Én is nagyon szégyenlős voltam, de tudod mi legjobb a leküzdésére? Az, ha erőt veszel magadon! Nekem úgy sikerült, hogy eljártam úszni, és én onnan egyből mentem dolgozni, tehát le kellett zuhanyozzak. Elsőre nehezen ment, hogy levetkőzzek, de mostmár simán megy..

28F

2012. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!