Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 18 évesen késő...

Szerintetek 18 évesen késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

...kézilabdázni?:D

A kapuba szeretnék állni, haverokkal már indultunk futsal bajnokságokon és ott elég jól ment a védés, csak nincs itt a környéken jó kispályás focicsapat, ezért gondoltam jó lenne elmenni kézilabdázni. A kérdésem igazából az lenne ha 1994 júniusában születtem meddig vagyok még utánpótláskorú? Tisztában vagyok vele h nem leszek válogatott, de kipróbálnám magam ebben a sportban. Még azt is kérdezném hogy rossz néven veszik-e ha csak úgy oda megyek az edzésre és ott érdeklődök róla, illik előtte telefonon beszélni az edzővel. Sajnos a kézilabdacsapatoknál nem igazán írják oda a weboldalakra hogy szívesen várnak minden érdeklődőt, ilyen zárt közösségek lennének ezek? Kitúrni senkit nem szeretnék a csapatból, de persze az edzéseken mindent megtennék hogy a kezdő közelébe kerülhessek. Csak viccből írtam ide hátha itt többen elolvassák:D



2012. júl. 6. 19:13
 1/5 anonim válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.(40x:p)


Átkerül majd oda ahol talán olyanok is olvassák akik értenek hozzá.

2012. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosincs késő:)
2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, ha akarod. Am meg soha nincsen késő ehhez...
2012. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon késő ,ez miatt vége az életednek ,akaszthatod fel magad ,mert az életed egy fabatkátsem ér ,azért mert 18 évig nem sportoltál semmit ,ha igen akkor is akaszthatod!
2012. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ki mondta h nem sportoltam semmit eddig?
2012. júl. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!