Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Zenehallgatás meccs vagy...

Zenehallgatás meccs vagy edzés előtt?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam sportolóknál(leginkább kosárlabdázóknál)hogy meccs vagy edzés előtt zenét hallgatnak. Ezt miért teszik? Segít ez nekik valamiben?

2012. aug. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segít nekik megnyugodni ráhangolódni a meccsre/bunyóra stb... van aki ezzel hergeli magát (hard rock)... biztos segít különben nem csinálnák :D
2012. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2012. aug. 18. 22:01
 3/7 SeoToX ***** válasza:
100%

Mikor nekem is focimeccsem szokott lenni, én is mindig hallgatok zenét előtte. Segít megnyugodni, hideg fejjel tudok gondolkodni, ráhangolódsz stb..

Ahogy előttem is leírták :D Sokat segít ha zenét hallgatsz előtte.

2012. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. aug. 19. 23:20
 5/7 anonim válasza:
Én kosarazok és rappet hallgatok az feltüzel és a kosarasok akiket a tévében látsz ugyanezért csinálják és van zene ami felpörget olyat is szoktam hallgatni :)
2012. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én kosarazom, és futok, gyakran hallgatok közben zenét, mert segít ritmusban maradni. Előtte azért szoktam mert engem is megnyugtat, vagy épp felhergel, formába hoz, szóval megadja a kellő löketet.:D

15/L

2012. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. szept. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!