Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak a bűntudat ellen?

Mit csináljak a bűntudat ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos meccsünk volt tegnap és elmentem (az egyik legjobb játékos vagyok), de éreztem, hogy fáj a hátam. Bemelegítéskor még nem fáj te a gyakorlatoknál nagyon éreztem. végűl ugy döntöttem h nem játdszom a meccsen de megbántuk mert amennyivel kikaptunk h ha játszom megnyerjük és ezt el is ismerték mások is. a mecs elején jobban féltem, izgultam mint amennyire fájt a hátam és most konkrétan egy szelet az én hibám mert kamuztam egy kicsit (nem fáj annyira, ahogy mondtam) és nagyo bűntudoatom van mert bejöthattunk volna a döntőbe. Mit csináljak?

(előre is köszi és nem kérek hülye válaszokat!)



2012. szept. 8. 21:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Nen as egom Nagy hanem tényleg én vagyok a legjobb játékos és eat as edző is turns meg a másod és a harmad edző is. Ha nem vagyok Ott egy meccsen minding kikapunk és elmondom h nem játszom azt a szar focit (ha van vmi elírásom benne az azért van meet telefonrol irok és kijavit )
2012. szept. 9. 10:28
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem te vagy a legjobb játékos. A legjobb játékos meghal a pályán a csapatért, és nem kamuzik, ha nincs kedve játszani. Te lehet, hogy tehetséges és ügyes vagy, de mint sportember, nagyon kevés. Ez van. Ezzel a hozzáállással semmire sem fogod vinni. A bűntudat jó dolog, mert érzed, hogy helytelenül cselekedtél. Hogy mit csinálj? Te is tudod. Vagy tedd oda magad tisztességesen, vagy hagyd abba. Másként nem érdemes.
2012. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!