Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy én nem...

Miért van az hogy én nem tudok tiszta helyzeteket belőni? És normálisat lőni iram közben? De helyből simán behelyezem bárhova.

Figyelt kérdés
A tiszta helyzetben azt értem hogy beívelték a lábamra ÜRES volt a kapu én bele is értem a labdába de mellé ment pedig ott voltam fél méterre a kaputól. Uram közben rájöttem azért nem mert ott lefeszített lábfejjel csak bekéne gurítanom a bal alsóba de én úgy nemtudok lőni csak csavartat vagy helyezve vagy pedig úgy hogy a földön pörögjön.Igaz védő vagyok,és annak eléggé jó de azért felkell mennem támadni,és nem akarok szégyent hozni a csapatra.Ma lesz meccsünk és gondoljatok bele hogy fél méterről ellövöm a francba...

2012. okt. 19. 09:17
 1/2 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem ne csinálj belőle nagy ügyet!Megértelek.

A te képességeid bőven elégségesek ahhoz, hogy nagyon

alacsony szinten űzve is élvezd a labdajátékot.

2012. okt. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja köszi megvolt a meccs:D veszítettünk mind3 csapat ellen

de ők 5 éve játszanak együtt mimeg pár hónapja:)

hatvan is csak 1gólt lőtt.Bár az az én hibám mert megindították a játékost én utól értem a többiek nem és belecsúsztam a lövésbe de már késő volttt...

A másik meccsen pofázott nekem a csapat okoskodója parancsolgatott mindenkinek és lőtt 2 öngóltxD

2012. okt. 20. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!