Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretek sportolni, nyárra...

Szeretek sportolni, nyárra pedig szeretnék ebből a testből valami normálisat összehozni, esélyes?

Figyelt kérdés

Sok húst,zöldséget,gyümölcsöt eszek, fehér lisztet minimálisat, édességgel van bajom csak, de azt is el tudom hagyni ha nagyon akarom. Futni,focizni szoktam, arra gondoltam, hogy heti 3 alkalommal járnék futni esténként, elejével olyan 20-30perceseket (ezt tudom magamról hogy bírnám), aztán persze idővel növelném. Így lenne esélyem, hogy valamit faragjak magamon? 16F

[link]

[link]


ez így alaphelyzetben a felső testem, úgyhogy szerintem megértitek. egyébként 170cm/60kg vagyok.


2011. febr. 22. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát rá is fér a faragás kicsit :) ha betartod a leírtakat biztos lesz eredménye! kitartást! ;)
2011. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben edzőterembe járnék, azzal többet formálsz magadon mint némi futással.
2011. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, én még kövérebb test alkatról indultam:súlyzós edzést csináltam egy darabig utána diétáztam és most szálkás vagyok, a helyedben én is ezt tenném...
2011. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem kicsit fér rá a faragás :)

viszont az utolsó válaszoló meghökkentett :O

olyan kövér lennék? azért nem látom magam kövérnek, csak kicsit túlsúlyosnak esetleg :D

2011. febr. 22. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Jahhj ne értsd férre, egyáltalán nem vagy kövér csak van ralytad egy KIS felesleg.
2011. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hány éves vagy 10? :O
2011. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
írtam, hogy 16 vagyok, de mire érted ezt a 10et?
2011. febr. 26. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
ha csak fogyni szeretnél,akkor a futással nyárig jó eredményt érhetsz el.ha kicsit kidolgozottabb izomzatot is szeretnél,akkor felülés,guggolás,fekvőtámasz,súlyzós gyakorlatok.monjuk ezekkel elég minimális eredményt érhetsz el,azért egy alapnak jó.de ha komolyabb izomzatot szeretnél,konkrétan testépíteni,ahhoz terembe kell menni,és több idő szükséges,mint pár hónap.
2011. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hagyd a futást, küönben sem annyira jó zsírégető. szerintem inkább kezdj el edzőterembe járni súlyzós edzéssel, és tiszta kajálással jobban fogsz kinézni. am. egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet, neked inkább az utóbbira van először szükséged
2011. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én meg azt ajánlom hogy ha faragni akarsz magadon, akkor fogj egy vésőt meg kalapácsot.


De viccet félretéve


A helyedben én nyárig futnék, és vagy könnyebb, de annál izzasztóbb dolgokkal foglalkoznék, esetleg ha van lehetőséged ússzál.


Azután ha lement a kis felesleg rólad, akkor kezdj el edzőterembe járni, és úgy előbb lesz látható eredménye. Plusz hozzátenném hogy ha pl: úszol akkor annak is lesz látható eredménye és nem csak az hogy lemegy rólad a felesleg, tökéletes alap hátazásnak, és mellet is megdolgozza, de persze csak egy ideig fogsz tőle "nőni" edződni, utána megállsz a fejlődésbe legalább is az úszástól.


Ezért különb a súlyokkal való edzés, mert ott folyamatosan tudod növelni a súlyokat, míg úszásnál max magadra kötsz egy cementes zsákot :]

2011. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!