Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az, hogy Angliában,...

Tottenham kérdése:

Miért van az, hogy Angliában, Olaszországban nincsen sok téli szünet, bezzeg a mi fiainknak kell majd 3 hónap téli szünet meg persze a nyári? Ennyire nem bírják a kondival?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a bajuk a focistáinknak és miért van az,hogy ha heti 2 meccset kell játszani akkor már fáradtak!

Győzőm nézni most az angol bajnokságot,hát érdekes: ezek nem fáradnak el?? :))))) Persze foghatják,hogy az idő nem kedvez a pályáknak de akkor én kérdem,hogy Angliába ez nem gond? :)) Szegényeket kimossa az eső a szigetről.

Én is focizom és szeretem is,sőt a jó magyar bajnokit is megnézem ha van néha de szerintem kényesek a mieink...Persze a válogatottnak is szorítok csak dühítő amikor nyilatkoznak,hogy fáradtak...biztos előtte műszakból jöttek nem? :)))



2012. dec. 26. 18:14
 1/5 SSanchez ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, biztosan bírnák kondival, csak ez a "megszokott", pontos kérdést erre nem tudok neked adni, de ők hamarabb is befejezik a szezont nem?:)
2012. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy befejezik előbb de max 1-2 fordulóva mert náluk 20 csapat van a bajnokságban. :) Nem tudom csak az böki a csőrömet h a külföldiek fociznak a mieink meg kipihenik magukat :D de a kérdés,hogy hol fáradtak el?? XD
2012. dec. 26. 18:59
 3/5 SSanchez ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy elfáradtak, nem tudom miért van szünet, gondolom óvintézkedésből, nehogy sérülések legyenek a túl sok meccs miatt, vagy nem tudom, de biztosan bírnák a mieink is, ezt focistaként mondom.
2012. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a koncentráció a vége felé?? :D Mert azért az sem gond ha van. Kedvenc csapatod?
2012. dec. 26. 19:14
 5/5 SSanchez ***** válasza:
Nem gond ha van persze, de nem hinném, hogy ez lenne a probléma a világ minden táján, ahol szünetet tartanak. FC Barcelona.
2012. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!