Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a mai ázsiai...

Szerintetek a mai ázsiai vb-selejtezőkön volt bunda?

Figyelt kérdés

Bahrein - Indonézia 10-0, Irán - Katar 2-2

Uccsó forduló(tehát a fent írt 2 eredmény előtt) előtt ahhoz hogy Bahrein mennyen tovább 9-el kellett volna nyernie, illetve katarnak ki kellett volna kapnia, és lámlám Bahrein 10-el nyert, ami katari vereség esetén elég lett volna a továbbjutáshoz, és szerintem bahrein nem jobb 10 góllal indonéziától, szerintetek is bunda volt?

Ez hasonlít a 82-es EB selejtezőkre, ahol uccsó meccsen a spanyoloknak málta ellen 10-el kellett volna nyerni h továbbmennyenek, félidőben 2-1volt a spanyoloknak, és milyen meglepő a végén 11-1re nyertek, és továbbmentek az EB-re....


2012. febr. 29. 21:21
 1/2 anonim válasza:
Ez attól függ. Én nem néztem ennek a csoportnak a meccseit, de a 10-0 eredmény az elég kirívó. :S Bár ez attól is függ, milyen eredményeket ért el eddig Indonézia a többi ellenfél ellen. Mert ha Irán, vagy Katar is legyőzte őket 8-9-10 góllal, akkor nem gyanús.
2012. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bár utólag így hogy Katar végül döntetlent játszott, így nincs olyan nagy jelentősége...
2012. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!