Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esélyem profi szinten...

Van esélyem profi szinten játszani?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek 17 éves vagyok 187cm magas 5 éve kapus egy falusi csapatban..:) de szeretnék feljebb lépni..kicsit erősödni akarok és aztán szeretnék feljebb lépni..de nem tudom h h lehetséges ez? hogy kezdjek hozzá? Esetleg nem tudna nekem segiteni valaki?

2013. jan. 25. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

"falusi csapatban"


nem akarlak megbántani de szerintem ilyen idős korban már nem nagyon van esélyed arra hogy profi legyél...

bár mi számít profinak? Osztrák másodosztály? Az elérhető és ott is van pénz.

2013. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Helló.Menny el egy meghallgatásra egy városi csapathoz hogy megmuttasd mit tutsz..:D
2013. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem olyan nagyon profira gondoltam..:) kb egy jó másodosztályos csapatra..
2013. jan. 25. 13:33
 4/6 anonim válasza:
Mondom ha van rá alkalmad akor menny el egy meghalgatásra egy városi csapathoz..
2013. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom javasolni, hogy menj el egy próbajátékra valahova.
2013. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kyohun : te nem vagy tisztába a dolgokkal az "osztrák másodosztály" -olyan mint a magyar első osztály.

A Kérdezőnek pedig annyit ,hogy Én 17éves vagyok 187cm magas 9éve focizok Nb1-be és remélem ,hogy profi lehetek.

Szerintem neked már késő ahhoz hogy Nb1/Nb2-be játszhass,de ne legyen igazam. Menj el egy Nb2-es /Nb3-as csapathoz a korosztályodba próbajátékra és akkor reálisan láthatod a dolgokat.Sok Sikert!

2013. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!