Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legfőképpen ezt azoktól...

Legfőképpen ezt azoktól kérdezem, akik kubai salsát táncolnak. Milyen? És ahhoz valóban pár kell? Ez egy jel lenne, nem?

Figyelt kérdés
Hétvégén megnéztem a Dirty Dancing 2, és elkalandoztam milyen jó lenne az, ha én is táncolhatnék az imádott kedvesemmel. Erre másnap, amikor a Plázába leülök piheni, velem szembe egy plakát van, amin kezdő kubai salsásokat bátorítanak hogy menjenek el.
2013. febr. 4. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Én még csak pár hónapja kezdtem el salsázni, de nagyon élvezem. Teljesen kikapcsol, átmozgat, jobban érzem magam utána.:) Nem kell hozzá pár, én is egyedül mentem, a párok általában cserélődnek, vannak olyan figurák, amikor partnercsere van.
2013. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én másfél éve salsázom ( lány vagyok) mehetsz párban is és egyedül is. egy óra úgy néz ki általában, hogy a bemelegítés alaplépések tanulása egyénileg történik, mindenki libasorban és figyelik a tanárt :) utána van a rueda (kör) ekkor körbe álltok párban, vannak párváltós figurák elég sok, ami lehetővé teszi, hogy azik is táncoljanak párban akik nem párral érkeztek. Szerintem nagyon jó, mert minnél több emberrel táncolsz annál nagyobb tapasztalatot szerzel és könnyebb lesz majd a szabadtánc. Én imádom, az első órán beleszerettem és szerintem mindenki így van ezzel aki elkezdi. Bennem az első 2 hónapban tudatosult hogy úristen ennyien salsáznak??? Én miért nem jöttem előbb :D
2013. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!