Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki a nagyobb...

Szerintetek ki a nagyobb legenda? Indoklással is ha lehet.

Figyelt kérdés
Lampard - Gerrard
2013. márc. 10. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Zyzz
2013. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Pfff ez első válaszoló egy kis búzai :D
2013. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
te meg egy szerencsétlen focista
2013. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hagyjál már azzal az önmagából viccet csináló majommal. Veleszületett szívbetegség, persze...
2013. márc. 10. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok focista, de ha szerinted szarra kokszolni magad majd bedrogozva bulizni legendaságra vall, akkor te csak egy csicska kondis vagy.
2013. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy klubszinten egyértelműen Gerrard, liverpooli nevelés, míg Lampard csak 2001-ben igazolt a Chelsea-hez.

Ha nem klubszinten nézzük akkor kb egy szinten vannak szerintem.

2013. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is Gerrard-ra voksolok. Egy angol ember (ha nem liverpooli vagy chelsea-s akkor az életben nem tesz különbséget)


Valaki mondta előttem hogy Steve G. már régóta ott van, és csak ott játszott így klubhűség tekintetében is ő a jobb. Nekem azért is "legendásabb" játékos, mert több "nagy" "csatát" is megélt mint honfitársa. (pl: 2005 BL döntő)

2013. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gerrard. Jobb játékos is, meg a klubhűsége miatt is szimpatikusabb. (Mellesleg a Liverpoolnak szurkolok :))
2013. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!