Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Minél több rétegből áll egy...

Minél több rétegből áll egy ping-pong ütőfa annál jobb, a legjobb fák a Stigák?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem! A rétegek száma befolyásolja a fa tulajdonságát.Általában trópusi fákból készülnek,hogy a súlya se legyen túl nagy.A rétegek között lehet carbon ,üvegszál,texalium.A vastagabb fáknak nagyobb a merevsége és ezáltal a találati zónája, sweet point-ja.Mindenki a játék stílusának megfelelőt választ.Az én fám 10mm vastag. Balsa a közepe és texaliummal van merevítve.Off+ os ami agresszív támadót jelent ,de azzal is lehet bármit csinálni.Droppnál kitünő!

A stiga fák a múltjuk miatt vannak olyan nagy becsben a butterfly mellett.Manapság más olcsóbb kategóriájú gyártók is tudnak jó minőségű fát gyártani.

Van vagy 8 fa a táskámban köztük stiga,butter,tsp,joola,galaxy,tibhar ,reactor.

Szeretem kipróbálni utánna fél áron tovább adom vagy még olcsóbban.

De ha olyan jó lenne a stiga ,pláne az old stiga vagyis régi ,akkor miért árulja mindenki a sajátját?Tele vannak vele a fórumok.Szerintem a nagy öregek játszanak már csak vele.

2013. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!