Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdázom és a lövésem...

Trichard2001 kérdése:

Kézilabdázom és a lövésem erősségét szeretném fejleszteni, de a leghatékonyabb módon, hogyan tehetném ezt meg? Nehogy azt írjátok, hogy gyakorlással, mert éjjel-nappal járok kézizni és mégsem fejlődött a lövésem ereje.

Figyelt kérdés
Siessetek a válaszírással, ez nagyon fontos vagy ha tudtok olyan oldalt, ahol részletezik a profi kézilabdázást, kérlek adjátok meg! köszi

#kézilabda #sport #labdajáték #lövéserő #edzői segítség nekem
2013. márc. 18. 18:12
 1/5 zozole12 válasza:
én focista vagyok és lehet hogy most rossz tanácsot adok..de nálunk edzésen a bedobások hossz növelésének meg erősségének növelésére kondigépeket használunk ami olyan mozgás koordinációhoz hasonlít mint a fekvőtámasz...erősíti a feszítőizmod és ezáltal nagyobb erőt tudsz vinni a lövésedbe..
2013. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem szerezz be egy GUMI ugrókötelet, kösd rá a bordásfalra, és a végébe tedd bele a kezed, majd csinálj lövőmozdulatot.A kötél ellentart, ezért erősödik tőle a karod.


Remélem segíthetttem.


14 éves kézis

2013. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. márc. 22. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még kondit tudok javasolni. Fekvenyomás, de a legjobb, ha tíz kilós, szimpla rudat állva kitartasz a levegőbe nyújtott karral, majd csuklóból lövőmozdulatokat imitálsz, közben ugye lövőláb elől. Olyan csuklód lesz, hogy az ellen csak pislog. ;)
2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SwapP válasza:

felejts el minden kondigépet. nem jó a gyúrás, mert az izmaid lemerevednek. Az az igazság, hogy a legjobb módszer a fekvőtámasz. csinálj jó sokat, mert a lövés erejéért a trickó felel.


jó megoldás még az, ha kézsúllyal dolgozol edzésen ( nem kézii súlyzó, hanem olyan mint a bokasúly), csak a pontossággal később problémáid akadhatnak.


A másik, ha mellette elmész küzdő sportolni. Én birkóztam, és nagyon sokat javított a lövés erején.

2016. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!