Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomgörcsöm volt 2 nappal...

Izomgörcsöm volt 2 nappal ezelőtt éjjel, és a fájdalom nem múlt el mostanáig. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mennék újra futni, de nem tudok, mert fáj a combom belső része. Próbálom masszírozni, de nem használ. Mit csináljak vele? Meg kell várni, míg elmúlik? Egyáltalán mi zajlik most az izomban? És hogyan lehet megelőzni egy őjabb görcsöt?
2009. szept. 22. 13:43
 1/8 A kérdező kommentje:
tényleg naggyyooonn fáj:(:(:
2009. szept. 22. 13:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez àltalàban, magnézium hiànyra és szàrazsàgra utal, igyàl többet és szedjél magnéziumot! Föleg edzés utàn igyàl sokat! Most forro fürdöben masszàs talàn segithet!
2009. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

megelőzésre valóban a magnézium jó.(magneB6 pl.)

esetleg vegyél izomlazítót a gyógyszertárban

2009. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy menj masszőrhöz vagy pihentesd, el fog múlni magától csak a görcs miatt kialakulhatott egy izomláz szerű állapot. És ezentúl figyelj a táplálkozásra, mert a nem megfelelő vitaminbevitel lehet a ludas
2009. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem megfelelő vitaminbevitel? nem hinném. Csak zöldséget, gyümölcsöt, hóst, tejtermékeket eszem már régóta, és semmi szemetet. szerintem a magas vérnyomásom válthatta ki, de nem tudom... sok oka lehet elvileg

köszi, hogy írtatok:D

2009. szept. 22. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél banánt, sok benne a kálium, ami jó a görcsökre. Ha begörcsöl a lábad, tedd meleg víz alá, aztán kend be Kovitox-szal. Ez egy egyszerű izomlazító krém, bármelyik gyógyszertárban hozzájuthatsz. Kend be vele a lábad futás előtt is, és mindig melegíts be!
2009. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha valóban jól kajálnál, akkor a kajálásnak + sportnak hála nem lenne magas a vérnyomásod. Erről ennyit! Nem minden a sok zöldség, mert rostnak nagyon fontos, de vitaminnak rohadt kevés. - 100gr almában 6 mg c-vitamin van, ha ebből akarnád bevinni a napi 2-3grammos szükségleted jó 30 kilót megehetnél alsóhangon naponta.. Úgyhogy a zöldség + gyümölcs finom, jó rost, de nem vitamin
2009. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a vérnyomásom öröklött. apukámtól örökölrtem, ő az anyukájától, az anyukája - a mamám - pedig a dégnagyanyjától

nincs rajtam egyáltalán felesleg

2009. szept. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!