Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálja ilyen sok ember...

Miért utálja ilyen sok ember a Barcelonát?

Figyelt kérdés
Most olvasom az nso-n a tegnapi meccsről szóló cikk kommentjeit, és hihetetlen hogy ilyen sok ellendrukkere van ennek a csapatnak, akik ilyen jelzőkkel illetik ezt az egyébként nagy múlttal rendelkező csapatot, hogy hobbitok, katalán b*zik stb. Pedig ha egy Real vagy Manchester kapott volna tőlük négy gólt, akkor fogadok, hogy "csupán" a Bayern nagyszerű győzelmeként beszéltek volna erről a meccsről (btw én úgy láttam, hogy a Barca játszott inkább rendkívül passzívan). Nem meglepő ez a vereség, hiszen Guardiola távozása óta visszaesett a katalánok játéka és csak idő kérdése volt a bukás. Ez a vereség hasonló a 2009-es meccsre, annyi különbséggel, hogy akkor egy épülő Bayern, most pedig egy hanyatló Barca kapott ki 4-0-ra.

2013. ápr. 24. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Mert a drukkerek 90%-ában túlteng a gyűlölet. Muszáj utálniuk más csapatokat. Szerintem ők sem tudnának elfogadható indokokat mondani, hogy miért.
2013. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a Barca kísértetiesen emlékeztet a 3-szoros olimpiai aranyérmes pólósainkra. A londoni olimpián is egyértelmű esélyesnek számítottak, nagy volt rajtuk a nyomás, hiszen kvázi csak az aranyérem volt "elfogadható", viszont ez először nem sikerült a fényes sorozat után, így mindenki leírta őket.
2013. ápr. 24. 19:58
 3/23 xKakashix ***** válasza:
64%
Én konkrétan Barca drukker vagyok és szerintem az egyik legszerethetőbb csapat!!Amugy meg előbb utóbb várható volt egy több gólos vereség, de a Barcának mindig élvezhető a játéka és remélem az is marad!! :)
2013. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
irígység...
2013. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Na na azért ne hasonlítsd a vizilabda válogatotthoz, ott nem ilyen kis nyálas, fetrengős bu*ik vannak mint a Barcában. A Real és a Barca is kiba**ottul ellenszenves csapat, mindegyik másért.
2013. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A magyar pólósok és a Barca között csak a sikersorozat tekintetében vontam párhuzamot, viszont sokan színészcsapatnak nevezik őket, de egy-két játékost leszámítva (Alba, Sanchez) a játékra helyezik a hangsúlyt, nem a színészkedésre. Azt ne mondja senki, hogy Xavi, Iniesta vagy Puyol is egy ellenszenves színészjátékos!
2013. ápr. 24. 21:52
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Hát 1. , Realos vagyok , nem utálom inkább nagyon nem szeretem xD

2. Alba egy sunyi kö**ög... rühellem .

3. Nevetséges ahogy messi-t isteníttik , hol ott Xavi és Iniesta a Barca motorja .

4. Mert a drukkereik 90%a divatdrukker , aki úgyis csak addig lesz barcás amég nekik megy .

2013. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Jah igen 5.okom : Baromi undoríttó a színészkedésük .
2013. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Egyszerűen csak annyi, hogy hosszútávon unalmas és nézhetetlen ez a tili-toli (tiki-taka).
2013. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Tahó csapat
2013. ápr. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!