Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálja ilyen sok ember...

Miért utálja ilyen sok ember a Barcelonát?

Figyelt kérdés
Most olvasom az nso-n a tegnapi meccsről szóló cikk kommentjeit, és hihetetlen hogy ilyen sok ellendrukkere van ennek a csapatnak, akik ilyen jelzőkkel illetik ezt az egyébként nagy múlttal rendelkező csapatot, hogy hobbitok, katalán b*zik stb. Pedig ha egy Real vagy Manchester kapott volna tőlük négy gólt, akkor fogadok, hogy "csupán" a Bayern nagyszerű győzelmeként beszéltek volna erről a meccsről (btw én úgy láttam, hogy a Barca játszott inkább rendkívül passzívan). Nem meglepő ez a vereség, hiszen Guardiola távozása óta visszaesett a katalánok játéka és csak idő kérdése volt a bukás. Ez a vereség hasonló a 2009-es meccsre, annyi különbséggel, hogy akkor egy épülő Bayern, most pedig egy hanyatló Barca kapott ki 4-0-ra.

2013. ápr. 24. 19:38
1 2 3
 11/23 TKA28 ***** válasza:
0%
En utalom a barcat.es meg is mondom miert.csak pocogtetik a labdat a golba 5 centirol.abba mi a foci?paszolgatnak egesz meccsen.nem mondom kell paszolgatni de abba nincs semmi latvanyos ha bevezeted a labdat a golba.messzirol 1 jatekos se tud loni a barcabol es hiaba szolnak le a barca drukkerek ez igy van.meg nemtudom a messivel is miert vannak elszalva.ugy akarki tudna annyi golt rugni h ugymond a szajaba ragjak a labdat egyetlen ami jo a messibe hogy gyors.es kesz
2013. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És abba mi a foci, hogy csak föl rúgják a labdát a védők hátha lesz valami. Szerintem az a foci ha passzolnak és nem önzőznek. Busquets még egyszer a chelsea ellen az elődöntőben színészkedett és az óta színész csapat.
2013. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Múltkor milyen gólt rúgott a ronikád (pont üres kapuba milyen véletlen)
2013. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

(De ronikánk legalább lőtt még messzike megse bírt mozdulni.)


Chealsea óta azt mondják ? Az 1-3as kupamecs 2 hónapja 0-1 volt a realnak , Albanak kicsit nekimegy valaki (egy sárgás , aszem arbeloa) és 0-1nél 5percig fetreng a füvön a semmin . Nem színészkedés akkor mi ?


Step 2 : Real Barca , a 2-1es mecs 2 hónapja utolsó perc , Adriano , olyan mesterien leszínészkedte az egészet hogy annak Oscart kéne adni , én élőképről megettem hogy az 11es lenne , sőt csak azért hogy megnézzem a lehető legjobb minőségül videót szedtem le amit találtama mecsről , 4 lassítás után is tiszta fault volt , és az 5ik en látszott hogy hozzá se értek csak feldobta magát .

2013. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Bartha Szultán válasza:
90%

Az a nagy különbség, hogy amíg a Barcások közül JÓPÁRAN Ronaldo előtt is fejet hajtanak addig a madridisták egyszer sem mondják azt h Messi jó hanem egy kis génkezelt szar!!

ÉS igaz h Xavi és Iniesta a motor, de észrevehetnétek h Merssi nem elől vakaraja a tö...-t hanem visszajár a középpályára! Ronaldo meg küzd végig, ő erőből világklasszis Messi pedig kisújból... semmi gáz nincs ebben!

2013. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én is fejet hajtok előtte de amikor 2-1 volt akkor az egyértelmű büntető volt.
2013. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Rónáldónak volt jó megmozdulása?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2013. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Én is fejet hajtok előtte de amikor 2-1 volt akkor az egyértelmű büntető volt."


Töltsd le ncoreról a 720p-s spanyol videót a mecsről , a 6.ik visszajátszásnál lehetett látni hogy feldobta magát.

2013. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Téged kéne kidobni az ablakon.
2013. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 aki2014 válasza:
Azért nem szeretik sokan a Barcát, mert egyszerűen kb a drukkerek 50%-a azért szurkol nekik, mert mindenki nekik szurkol, ezt úgyértem, hogy ha mondjuk a Schalke egy menő csapat lenne, akkor azért lenne sok szurkolója, mert menő lenne, és ezért sokan drukkolnának, mert az menő.
2014. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!