Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálja ilyen sok ember...

Miért utálja ilyen sok ember a Barcelonát?

Figyelt kérdés
Most olvasom az nso-n a tegnapi meccsről szóló cikk kommentjeit, és hihetetlen hogy ilyen sok ellendrukkere van ennek a csapatnak, akik ilyen jelzőkkel illetik ezt az egyébként nagy múlttal rendelkező csapatot, hogy hobbitok, katalán b*zik stb. Pedig ha egy Real vagy Manchester kapott volna tőlük négy gólt, akkor fogadok, hogy "csupán" a Bayern nagyszerű győzelmeként beszéltek volna erről a meccsről (btw én úgy láttam, hogy a Barca játszott inkább rendkívül passzívan). Nem meglepő ez a vereség, hiszen Guardiola távozása óta visszaesett a katalánok játéka és csak idő kérdése volt a bukás. Ez a vereség hasonló a 2009-es meccsre, annyi különbséggel, hogy akkor egy épülő Bayern, most pedig egy hanyatló Barca kapott ki 4-0-ra.

2013. ápr. 24. 19:38
1 2 3
 21/23 aki2014 válasza:
Ja, és a Barca Messi nélkül egy nagy 0 lenne, el sem jutott volna idáig.
2014. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 aki2014 válasza:
Annak, aki azt írta, hogy divatdrukkerek a szurkolóik, nagyon is igaza volt! HAJRÁ REAL MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én azt bírom hogy ilyenkor egyik barca drukker sem pattog. Nem igazán érdekel a Real-Barca rivalizálás, az viszont vicc hogy egy meccs alatt az az ember nem tudott helyzetet sem kialakítani aki 4x ezért kapott aranylabdát. Bár ahogy hallottam nem lehetetlen hogy nem sokáig lesz Barcás Messi.
2014. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!