A Real jól megszorongatta a Dortmundot a végén. Szerintetek megérdemelte volna a Madrid a továbbjutást?

2013. ápr. 30. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
attól függ . Madridistaként mondom , hogy csak maguknak köszönhetik , 3 ajtó ablak helyzet volt az elején , ha egyet abból belőnek most nem itt tartunk . Remélem legalább akkor a későbbi győztes ejtett ki.
2013. ápr. 30. 22:52
 2/17 anonim válasza:
100%
Lehet leszavazni, de a Dortmund megérdemelten jutott a döntőbe. Szervezett játékkal tették mindezt, a Real pedig a nagy kapkodásban talált két gólt.
2013. ápr. 30. 22:53
 3/17 A kérdező kommentje:
Mellékesen a bíró nagyon rosszul vezette a meccset.
2013. ápr. 30. 22:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdekes volt a bíró vezetés, ettől függetlenül (szerintem) a Dortmund megint jobb volt a Realnál. Volt a királyiaknak egy erős 30 percük összességében, de a Dortmundnak is volt vagy 5-6 ajtó ablak helyzete...
2013. ápr. 30. 22:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Jobb volt ? A realnak ki kellett nyílnia nem volt más választása , a végén 2védővel voltak , nem csoda hogy volt 2 nagyobb helyzet . Látszott a bvb-n hogy bunkerezik és húzza az időt.
2013. ápr. 30. 23:11
 6/17 anonim ***** válasza:
A két meccs alapján a Real nem érdemelt volna továbbjutást.
2013. ápr. 30. 23:46
 7/17 nikicicaaaa válasza:
életem egyik legjobb real meccse volt,annak ellenére hogy kiesett a madrid.szerintem látszott rajtuk,hogy csodát akarnak,a végén majdnem sikerült is.weidenfeller szánalmasan viselkedett,a bíróról meg inkább nem is beszélek......HALA MADRID
2013. ápr. 30. 23:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Elbasztuk az első 10-15 percben, Mou uis elbaszta mert Higuaínt kezdette, meg el is basztuk Dortmundban. Későn jöttek a gólok. Kár érte.

HALA MADRID!

2013. máj. 1. 00:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Már miért érdemelt volna a madrid továbbjutást?? Idegenben kaptak 4 gólt, nincs miről beszélni, meg nem kell a süket duma hogy "a bíró szar volt, bla bla". Ha abból a 2 dortmund ajtó-ablak ziccerből 1 bemegy akkor még csúnyább.
2013. máj. 1. 02:56