A Real jól megszorongatta a Dortmundot a végén. Szerintetek megérdemelte volna a Madrid a továbbjutást?

2013. ápr. 30. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem érdemelték volna meg a továbbjutást.

Az utolsó 10 percben lőttek 2 gólt, de előtte volt 170 percnyi játék is amiben a dortmund sokkal jobb volt. Ha kevesebb a szerencséjük a realnak akkor a legvége se lett volna ennyire izgulós, mert a meccs legnagyobb helyzetét a dortmund hagyta ki és ramosnál is elmaradt egy piros lap még 0-0nál.

2013. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy megérdemelte volna a Real ha berúg hármat vagy négyet, de tegnap a madridisták inkább realisták voltak. Amúgy összeségében a két meccs játékidejének kb. 70%-ában a Dortmund jobb volt, akár támadnia akár védekeznie kellett. Sajnálni azért nem kell a Realt, továbbra is minden évben lesz annyi pénzük hogy nagy esélyük legyen eljutni a BL döntőig, ezt kevés csapat mondhatja el magáról.
2013. máj. 1. 09:39
 13/17 anonim válasza:

Realosként mondom, hogy igen, megérdemelte. Az első meccsen kb 1 csapat volt a pályán... Weidenfeller a meccsből legalább 5 percet elhúzott. És még sárgát sem kapott! Jellemző, angol bíró... ha a Real kiejtette a MU-t és a Cityt, akkor ő miért ne tehetné meg a Reallal... Egyébként meg a 88. percben 2-0-nál ha nem húzza el az időt a Dortmund azzal a "műeséssel", ami miatt legalább 3 percig ápolták ja meg persze még lecipelték hordágyon... Szóval ha az utolsó 5 percbe a Dortmund nem húzza az időt, akkor talán meglett volna a 3-0!

De ha így kellett lennie akkor legyen így... sok sikert a döntőhöz ti k*csög Dortmund. :D

2013. máj. 1. 19:58
 14/17 anonim ***** válasza:

kapus is kapott sárgát

[link]

2013. máj. 1. 20:09
 15/17 A kérdező kommentje:
11. kommentálónak üzenem hogy lehet hogy szidod a dortmundot de ha az ő helyükben lennél akkor te i ezt csináltad volna.
2013. máj. 1. 21:10