Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb focicipo? Nekem ezek tetszenek! Azt is nezem, hogy melyik kenyelmes mert ritka az a cipo amelyik veresre nem tori fel a labam!

Figyelt kérdés

Adidas Predator Absolado LZ(nem a full eredeti,kek narancs)

Nike T90 shoot IV FG(Mango)

Nike Mercurial Victory iii Sg(Retro total orange)

Nike T90 Exacto IV FG vagy Sg(Mango,Neon Zold)

Adidas F5 TRX FG(green,az ujabb)

Adidas F10 TRX FG(green,az ujabb)



#kényelem #Torrente #shoot #Nike Mercurial #Adidas predator #nike t90 exacto #labam.
2013. máj. 25. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyenem van és ez alapján a 3. tetszik. Ugyan ilyen csak más színben én amikor venni akartam akkor a 3. volt a másik választható. De a eb miatt ezt választottam most már lehet, hogy a zöldet venném. :D
2013. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ui: egyszer sem törte fel a lábam pedig netről rendeltem külföldről. :D Ebben vagyok több órát hetente foci+kondi vagy ha kimegyek az udvarra és teljesen jó, kényelmes.
2013. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az Adidas TRX.ek szerintem nem kényelmesek. Nekem ilyen van [link] .. de a Mercurialok szerintem nagyon jók.
2013. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!