Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszes kérdés! Olvassátok...

Teniszes kérdés! Olvassátok tovább! Milyen ütő való nekem?

Figyelt kérdés

Üdv! Elég régóta teniszezek de egyáltalán nem komoly szinten, még hobbinak is nehezen nevezhető. Ám most egy ideje elkezdtem nagyon komolyan venni és próbálok megtanulni elfogadható szinten játszani.


Egy régi gyermekkoromba vásárolt X-pro 1000 ütővel játszom, ami a könnyedsége miatt nagyon ideálisnak tűnik. 22 éves vagyok és nyilván át kéne állnom a nehezebb ütőkre, de egyelőre nem sikerült eredményesen megszoknom egy felnőtt ütőt, mert azért elég rendesen megszoktam már a mostanit.


A kérdésem az volna, hogy tudnátok nekem olyan ütőt ajánlani, ami már azért egy komolyabb szintű igényes ütő de még kezdő szintű játékosoknak tervezve, de nem túl nehéz és nem túl hosszú?! Fontos a manőverezés nekem, és a gyorsaság. Én ezt az ütőt néztem ki: Tecnifibre - TP-3 Ice

Elég ideálisnak tűnik, de nem tudom megítélni, hogy ez mennyire nehéz nekem, vagy mennyire hosszú és, hogy tudnék-e vele jól játszani. Kérem akinek van tapasztalata ezzel az ütővel meséljen róla, vagy ha valaki tud ajánlani nekem ütőt az ne habozzon. :)


F/22



2013. jún. 10. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
tecnifibre-t nem ajánlok neked, nem tartozik a legjobb márkák közé,az lehet h könnyű, de neked, mivel 22 éves vagy(nem tudom a te ütőd milyen nehéz) jobb lenne egy nehezebb ütő 270 és 330g közötti felnőtt ütő.Eleinte minden új ütő szokatlan, de ha sokat játszol vele egy hét alatt meg lehet szokni.Babolatot, Wilsont vagy Headet vegyél, ők gondolnak a gyengébb játékosokra is ;)
2013. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!