Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fejlődés...

Mit csináljak a fejlődés érdekében? Milyen hasizom fejlesztő gyakorlatok vannak még? Edzéstervek 1 kezes súlyzókkal? Mert a felülés az jó meg a fekvő. A neten láttam ilyen baromságokat hogy 'killer' stb de ez fitneszes. Olvassátok el a kommentemet!

Figyelt kérdés

Túl sok a felülések száma vettem a türelmet és megszámoltam:kereken 1016db felülést tudnék de ha gyorsan csinálom szédülök egy idő után!Rakjak súlyt magamra vagy mit csin?

Jobb kezemmel 6,5kg bal kezemmel 5kg-mal szoktam edzeni(van rúdonként 12kg súlyom). váltókezezéssel(jobb,bal,jobb,bal,tovább) tudok 200db így, mellezni 25-30db.Mi a fontos a súlyzós edzéseknél hogy sokat csinálj kis súllyal vagy keveset nagysúllyal

Hét-Pén-ig szoktam edzeni reggel 1órát ,estefelé 2órát

Min változtassak.Nem szedek semmi szert. Tojást(1db) iszom tejjel(2dl) a fehérje miatt.Minden edzés miatt.


2012. júl. 19. 19:41
 1/3 dirtboy ***** válasza:

két egyforma súlyú súlyzót használj a két kezedben.


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát de a bal kezemmel pont azaz 1kiló külömbség teszi ki az egyenlő teljesítményt mert amúgy 6,5kg-6,5kg-mal a bal kezem hamarabb kifárad mint a jobb,de a jobb még marhára bírja olyankor
2012. júl. 20. 09:39
 3/3 dirtboy ***** válasza:
akkor csináld úgy, kár volt írnom,csá
2012. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!