Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Profi focista szeretnék...

Profi focista szeretnék lenni. Mit tegyek illetve hogy eddzek?

Figyelt kérdés
12/f vagyok edző szerint tehetséges játékos lehetek. 8 éves korom óta játszom (mármint úgy értve játszom hogy meccsek és edzések is vannak). A csapatnak heti 3 edzése van. De ezeken kívül én minden második nap 5-kor kelek és kimegyek az udvarra futok , bemelegítegek , szlalonozok a labdával , majd 100 dekázok ez után 3/4 órát szabadrúgást gyakorolok , majd egy 5-10 percet gyakorlom a cseleket ez így összesen kb. 2 óra hossza. A szobámban 50 felülést csinálok naponta ez elég vagy mit csináljak ezek mellet?

2013. júl. 8. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És meccsen KTK szoktam játszani illetve néha KVK vagy KK.
2013. júl. 8. 14:16
 2/8 anonim válasza:
melyik csapatnál vagy?
2013. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy falusi (pontosabban nagyközségi) csapatnál bocs de nem szeretném megosztani bizonyos személyek bírálása miatt
2013. júl. 8. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
azt ajánlom hogy akkor menj el Profi csapathoz, amelyiknek van NB1-es, NB2-es csapata, ha igazi focista akarsz lenni, csak ez az egy választás van.. akkor ott majd meg tanulsz mindent az edzéssel kapcsolatba is..(tapasztalat)
2013. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen hiszem el, hogy 12 éves vagy, rájuk nem az a jellemző, hogy 5-kor kelnek és ilyen elszántan dolgozzanak, de gratulálok! :D

Egyébként szerintem ennyi bővel elég, csak rajtad múlik, ha idővel kevésnek érzed akkor csináld többet.

És ahogy látom nem említetted a passzolást, legegyszerűbb lenne egy falnak rugdosni, mondjuk megjelölsz 3 pontot amit el kell találnod és távolságot (és így az erőt) is érzés alapján tudod változtatni.

2013. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ide regisztrálsz tölts fel magadról focis videót és hátha felfigyelnek rád külföldi edzők


néz foci tutorial videókat a youtubon

pl az ő videóit

http://www.youtube.com/channel/UCnA3ppw3s8hrT6dCLgPZQyg

2013. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zétike09 ***** válasza:
jómagam is focizom, csak ajánlani tudom a válaszokat
2013. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!