Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol kezdjek el kosarazni? 13...

Hol kezdjek el kosarazni? 13 éves vagyok és 198 cm.

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 05:14
 1/5 dejong ***** válasza:
Meg humoros is,tedd hozza...:-/
2013. júl. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
láttam már olyat hogy 12 éves gyerek 196 cm volt és 49 cipőt hordot!
2013. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tesi tanárodat milyen lehetőségek vannak a környékeden, azután segíthet egy csapatban elhelyezni. Egyébként hogy a fenébe nőttél meg ennyire? Please írd meg nekem privátban milyen életmódot élsz+szüleid milyen magasak. Thx
2013. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szep, de nem brutalis, a mi varosunkban lakik Europa legmagasabb 12 eves gyermeke. 216 cm a "csoppseg", bar nem csoda, az apja es az anyja is kosarlabdazo, az apja 218, az anyukajat nem tudom pontosan, de o is nyugodtan meghaladja a 190cm-t.
2013. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Apukám 175cm ,anyu meg 170 énsem tudom hogy lehetséges,és nagyon zavaro..A doki azt mondta rendben van mimden,de kűlönc életet élek ami nagyon rossz. Szeretek kosarazni és remélem barátokra találok hasonlo magasságba. Amugy rengeteg tejet ittam,iszok lehet emiatt az életmodra térve:)
2013. júl. 17. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!