Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 éves fiú vagyok. Meg...

15 éves fiú vagyok. Meg szeretnék tanulni röplabdázni. Szerintetek nem késő ezt elkezdeni? A röpi milyen izmokat fejleszt? A fiúk között is népszerű ez a sport?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ehhez van kedved csináld. Vannak férfi röplabdások persze. Versenyszerűen lehet hogy késő. Ehhez nagy izmok nem valóak inkább labdaérzék, mozgékonyság és nem árt ha magasra tudsz ugrani.
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok izmos, legalábbis csak a lábamon van egy kicsi, mert úsztam. :)
2013. okt. 4. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem keso, en is 15 vagyok, 3 eve roplabdazok verseny szeruen, es a fiuk kozott is elterjedt, ha arra gondoltal h csajos sport, hidd el nem az :D Jo persze nem lesz beloled olasz elso ligas jatekos, de ez nem olyan mint a foci pl h 6-7 evesen kezdik el, hanem olyan 12-13 evesen. Nem tudom milyen magas vagy, de barmekkora lennel, biztos talalsz majd a magassagodnak es az adotsagaidnak megfelelo posztot. Leginkabb a vadlidat es a combodat izmositja, de vannak kulombozo erogyakorlatok kulombozo izomcsoportokra, amit az edzo valoszinuleg edzes vegen mondani fogja h csinaljatok meg (felulesek, fekvotamaszok es hasonlok). A roplabda olyan sport ahol nem kell tulsagosan kigyurtnak lenned, mivel az "felesleges suly" ami ugye csokkenti az ugrasod. Az a lenyeg h minnel kevesebb felesleg legyen rajtad (ha most van rajtad felesleg ne aggodj, idovel megszabadulsz majd tole). 12 evesen mikor elkezdtem roplabdazni 160cm es 63kg-s voltam, most 181cm-s (hat igen, eleg alacsony vagyok) es 69kg-s vagyok. Esetleg ha van valami kerdesed nyugodtan irj privit.
2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 windows xp válasza:
rÖPIZNI SOSEM KÉSŐ.aZ IZOM AMI KELLHOZZÁ NAGYON CSEKÉLY.A hangsúly tényleg ba labdaérzéken és az ugráson van.Ahol én lakom ottpedig több a fiú röplabdás mint a lány
2013. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem, egyáltalán nem késő. Én speciel szintén 15 évesen kezdtem, most vagyok 17, és már voltam versenyen is. Persze, ahhoz, hogy mondjuk olimpiai csapattag legyél, késő, de egyébként időben vagy. Az meg, hogy fiúknál is népszerű-e, suli függő, a mi giminkben minden fiú (és sok lány), aki sportol valamit, röpizik. Túl kigyúrt nem leszel tőle, de a röplabdás fiúk igenis jól néznek ki (a pasim is az).:D 17/l
2013. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!