Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták! Keresztpassz -...

Focisták! Keresztpassz - emelt passz. Hogy kell ezt végrehajtani?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben kezdtem el focizni sport szinten, minden jól megy, fejlődök, DE az emelt passzt nem tudom "elvégezni". Nem tudom a technikáját... a földtől alig tudom eltávolítani úgymond a labdát. SEGÍTSÉG! :D Miféle technikával kell?

2013. okt. 13. 18:22
 1/6 anonim válasza:

Keresztpassz pl.

Ha te vagy az egyik szélen,a másik csákó a másik szélen úgy passzolod hogy keresztül menyjen.(legalább is így magyarázták el) emeltpassz.:alárúgsz a labdának és úgy passzolod a feje felett.

YouTube-ba beírod és megnézed.Fordító a barátod.

2013. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval emelt passz technikáját szeretném megtudni, nem fejtettem meg eddig, hogy hogy is kell ezt.
2013. okt. 13. 18:43
 3/6 anonim válasza:
emelt passznál egy gyakori kapuralövési hibát használj fel, gyakran lösz a kapú fölé mivel a súlypontodat hátra helyezed és nem dőlsz a labdára ugyanezt tedd itt is, a labda elrúgás pillanatában a súlypont hátra megy és az alapos erővel meglőtt labda messze száll :) hajrá
2013. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit, feszisd le a lábfejed, és mint a hogyan monták, csináld úgy mint ha akinek ivelnéd a labdát, az egy kapu lenne és lőd át neki, mint ha kapura lőnnél, és ügyelj arra hogy a labda alá rúgj.


http://www.youtube.com/watch?v=6slPQ2FaSCY

pörgess a videóba 51:55-hez

de érdemes megnézni az egészet

2013. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ezt a "filmet" elkezdtem múltkor nézni, de nem láttam/ néztem végig.
2013. okt. 13. 22:31
 6/6 kikjj válasza:
a keresztpassznál a legfontosabb hogy a társaddal meglegyen a kontakt amikor elindítod bátr an lépj mellé testsúly hátra és nyúlj alá :)
2013. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!