Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Olyan szakembert keresek, aki...

ZoltánII kérdése:

Olyan szakembert keresek, aki a magyar focit végre rendbe tudja tenni. Ki ismer ilyet? Vagy valami tuti tippet, hogy végre igazi magyar focit láthassak ne csak 11 foci analfabéta, kétballábas, nemzeti mezbe bújt kergebirkát?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt már a Piócásember sem segít!
2013. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rendbe tudom tenni. Rendszeresen tudok tanácsot adni, ha meg tudunk állapodni az összegben.
2013. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az országban 10 millió szövetségi kapitány van. :)
2013. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez a kérdés értelmetlen,mert olyan hogy MAGYAR FOCI már nincsen.

Hagyni kéne már régóta francba!

Inkább olyan sportokra kéne koncentrálni amiben tehetségesek a magyarok pl.vizilabda,kajak-kenu,úszás

2013. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Okoskodni mindenki tud, szerintem nincs magyar szakember aki ért a focihoz....
2013. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyilasi!
2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vizilabda,kajak-kenu,úszás

Igen igaz de azok mennek annyi pénzből is amennyit kapnak, akkor minek tegyenek bele még többet? Azok nem olyan népszerűek mint a foci, szerintem te sem nézed egyiket sem minden hétvégén csak akkor amikor vb, eb vagy olimpia van és a magyarok szerepelnek. Viszont a focit nézik minden héten még akkor is ha sz*r :D

2013. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!