Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megvalósítani az álmot,...

Megvalósítani az álmot, szerintetek nem hülyeség, ugye? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, én futball edző szeretnék lenni, ezt már nagyon régen elhatároztam. Külföldön, pontosan Skóciába szeretném elvégezni az, ehhez kellő Licenceket. Szerintetek, ha valaki eltökélt és egész életébe ezt akarta csinálni, van esélye ezen a pályán, anélkül, hogy komoly játékos lett volna, de nyilván, azért nem vagyok botlábú. Előre is kösszönöm a válaszotok.

2013. dec. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én, mint laikus idealista azt mondom, hogy ugyan inkább olyanokat olvasok, hogy kell az ismeretség, meg a múlt, amit a pályán szerzel meg, de végülis ha kiperkálod a képzés díját, elvégzed, akkor utána csak kaphatsz valami munkát egy kiscsapat ifirészlegénél, onnan meg már csak rajtad múlik. Ebbe beletartozik, hogy ott milyen ismeretségeket szerzel.
2013. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eltökéltség mellé, tehetségre és szerencsére is szükség lesz.
2013. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem érdemes vele foglalkoznod mert te ebben a munkában éreznéd jól magad hiába lenne más munkahelyed az csak kín lenne a számodra szerintem simán elvégezheted ezt a szakmám,sok sikert kívánok :)
2013. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem hülyeség valosicsd meg biztos jó lennél a fradi ezdölyének :D
2013. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!