Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány évesen kezdtél el kosarazni?

Hány évesen kezdtél el kosarazni?

Figyelt kérdés
Akik kosaraznak/kosaraztak,hány évesen kezdtétek el?16 évesen késő?

2013. dec. 15. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát csapatban.
2013. dec. 15. 14:59
 2/5 animefan98 válasza:
14 évesen! És nem késő .
2013. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9-10 évesen, és 14 évesen abba kellett hagynom mert a térdem tönkre ment..:(
2013. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Raktarosjoe válasza:

Dávid Kornél kb 18 évesen kezdte.Előtte focizott.

NBA játékos lett belőle.

Bizonyos esetekben nem is baj, hogy későn kezdi valaki, mert azok a mozdulatok amiket fiatal korban (pl. magától) tanul, és netán rosszul rögzülnek be, később megakadályozzák , hogy jó játékos legyen belőle. Persze van kivétel, nézd meg hogy dob Shawn Marion, vagy Navarro, de belőlük kevés van. 16 évesen is simán el lehet kezdeni, csak keresni kell egy csapatot, ahol heti 2-3 alkalommal el tudsz járni edzésre, és érdemben tudsz fejlődni.

Kezd az alapokkal, ne akarj mindjárt zsákolni, meg triplát dobni, aztán pár év múlva bármi lehet.

Én kb 9 éve kezdtem, de az elmúlt 4 évben fejlődtem a legtöbbet. Most 20 vagyok. Hajrá! :)

2013. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aki2014 válasza:
AZ attól függ, milyen szinten akarod majd később űzni. Én 7 évesen kezdtem el kosarazni, és szerintem jobb korábban elkezdeni,ha magas szinten akarsz játszani, de ha jó érzéked van hozzá, akkor mindegy, hiszen jó esélyed van egy jó csapatba bekerülni.
2013. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!