Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ebben az esetben mire fogadnátok?

Ebben az esetben mire fogadnátok?

Figyelt kérdés

[link]

Röviden: Ha a City-Barca BL meccsre fogadok x összegben a sípszó előtt, akkor lehetőség van egy kockázatmentes fogadásra a meccs ideje alatt bármely élő fogadásra maximum az előbb említett tét nagyságában.

Egyébként én a City -1-es győzelmére tettem fel 3000 Ft-ot, de ti ebben az esetben mi másra fogadnátok még a mérkőzés alatt, ami akár reális lehet és bejön (Gólszerző, Gólok száma stb.)? Lehet mondjuk a Bayer-PSG meccsre is fogadni, mivel ha jól értelmezem bármely élő fogadásra érvényes.



2014. febr. 16. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Komolyan, senkinek nincs egy tippje?
2014. febr. 17. 14:15
 2/4 RawL válasza:
Első meccsen holnap, tuti Le "X"-el a city a barcávasl, visszavágón meg kiejti a barca a city-t, papirforma;) JÓ a city nagyon, imádom, de nem egy Barca,( sajnos )
2014. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem gólok száma:

2,5 felett.

2014. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző vagyok.

A Barca védelme gyakran hibázik, de támadásban nagyon jók, Neymar is visszatérhet, Messi is egyre jobb formában. A City-nek gyors és jó támadói vannak, biztosan lesz ellentámadásuk. Szerintem 3-4 vagy esetleg több gól lesz.

2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!