Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy áruljam el a szörnyű...

Hogy áruljam el a szörnyű igazságot a kollégáimnak, hogy nem tudok focizni?

Figyelt kérdés
Megalapítottuk a cégünk focicsapatát,Májusban több meccsünk is lesz más vállalati csapatok ellen.Nekem azért kellett jelentkeznem,hogy meglegyen egyáltalán a csapatunk.Na most jön a bökkenő,hogy mondjam el a kollégáimnak,hogy én nem tudok focizni és csak inni szeretnék Pesten.

2014. márc. 14. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok focizni. Csak inni megyek, plusz mert kellett nektek még egy ember.
2014. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én már jelentkezéskor közöltem volna, hogy jelentkezek én, ha akarjátok, de nem tudok focizni, soha nem dobtam még gólt kosárra, különben sem találom az ütőm.


Fogod magad és elmondod, lehetőleg minél hamarabb. Gyakorolni gondolom úgyis fogtok, kiosztjátok a pozíciókat, valószínűleg hátvédnek vagy kapusnak fognak megtenni. Remélhetőleg annak is a kispadon.

2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!