Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet házilag ping pong...

Lehet házilag ping pong asztalt csinálni pont ugyan olyat mint egy átlagos ping pong asztal?

Figyelt kérdés
Lehet házilag ping pong asztalt csinálni pont ugyan olyat mint egy átlagos ping pong asztal?
2014. márc. 16. 09:35
 1/7 anonim válasza:

Fogyelj, hogyha tudod a pingpong asztal pontos méretét, miért ne? Az, hogy az asztal lába milyen, tök mindegy. Én pl egy dobozos sakkészletet csináltam a múltkor (dobozzal és még a bábukat is én csináltam). Elég jó lett. Bár nekem a fekete festék, mikor a mezőket festettem, egyszer egy folt került az egyik fehér mező közepére, de azért elég jó lett. :D

Jó na, kicsit csaltam, mert a bábukat az iskola 3D-s nyomtatójával nyomtattam. :D

Szóval egyébként igen. Simán lehet. Én a régi garázsajtóból csináltam egyet. Becsaptam a körfűrészbe azt le is vágtam alig 15 perc alatt. :D (szeretek mindenfélét (hobbiból) barkácsolni. Természetesen a sörnyitót is én csináltam ami kifogástalanul végzi feladatát. :D )

2014. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De, ha precícen megcsinálod, akkor simán nézhet úgy ki, mint egy "normális" asztal. Ha van rá lehetőséged és időd, ess neki.
2014. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És parketából vagy valami nagy deszkalaból nem lehet csinálni és hogy csináljak olyan hálót meg olyan fogót rá és pl:űtőket is kelene szerznem hogy csináljak?
2014. márc. 16. 21:05
 4/7 anonim válasza:

Tudsz venni a praktikerbe lapot. De inkább az Obiba menj, mert nem sokkal, de olcsóbb (szerintem) no meg ott lehet használni a szupershop karit. :).

Figyelj, azt tudom neked tanácsolni, hogy találd fel magad. Hidd el, ha neki esel, jönni fognak az ötletek. Így megmondani nehéz. Mindenesetre, minden munkakezdés előtt kell készíteni tervrajzot. Anélkül nehéz. Hálót egy rossz függönyből csinálnék, vagy egy szövetzsákból, de legrosszabb esetben megkérném mamám, hogy kössön egyet. Ütőnek egy négyzetet vágj ki, rajzold rá az ütőt majd reszeld ki reszelővel. Nyelet is kivágsz majd reszelsz és majd valahogy odarakod. Ess neki, menj be az Obiba nézz szét és majd jönnek az ötletek. Bízz magadban! :)

2014. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozászólást megpróbálom!!!!!!! :) :)
2014. márc. 17. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet parkettából is csinálni, legfeljebb a labda nem pattog egyenesen, hanem összevissza. De az a legkevesebb, Az ütők is lehetnek parkettából, palacsintasütőből, kislábasból.
2014. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok...
2014. máj. 31. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!