Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Váltsak ütőt? Rövid kérdés...

Váltsak ütőt? Rövid kérdés hosszú magyarázat.

Figyelt kérdés

3 hónapja járok ezdeni elég sokat fejlődtem csak nem annyira

tapad az ütőm váltsam le?



2013. dec. 14. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel játszol? Van edződ vagy csak a barátokkal huzzátok egymást felfelé?Én évek alatt fejlődtem egy kicsit!
2013. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van edzőm, joola xtra borítással játszom
2013. dec. 16. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred ki az edződ véleményét?Én a te helyedben nem váltanék még!Van olyan borítás ami nem annyira tapadós ,de mégis jól működik amikor pörizel!Gyakorold az ütéseket, minnél több emberrel játsz és lehetőleg azonos szintűvel vagy jobbakkal!A lányomat (még 10 éves) vékony 1,5mm -es szofttal játszatom pont azért ,hogy ne a gumi oldja meg az ütést ,hanem ő maga csinálja meg a mozdulatot és az rögzödjön meg benne!Ha eljön az ideje adok neki egy pár frankó borítást ,képzeld el azzal milyet fog ütni egy jó mozdulattal! Én kínai borításokkal játszom ,de újonnan nem olyan jó amikor hozzáragad a labda!
2013. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!