Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Profi sportfogadó stratégiát...

Gabi365 kérdése:

Profi sportfogadó stratégiát használ itt valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve foglalkozom aktívan sportfogadással, de mindmáig sikertelenül. Képes voltam az egyik online fogadó irodánál a befizetett 15000 ft-ból majdnem egy évig minden nap játszani, visszanéztem a megforgott összeg jóval 1 millió felett volt, de igazából szinte mindig az volt hogy nyertem majd elisbuktam, és mindannyiszor. Gyakorlatilag folyamatosan csak e-körül a 15000ft körül mozgott az egyenlegem. Próbáltam tétemelést ( nem döntetlenre) ha nem gyöztesre,1,4-es oddstól, sima fogadást mindig 2000ft-tal csak arra amit úgy gondoltam hogy valós esélye van hogy meglegyen, csak szigliben mindig 1 eseményre ( MUnited, Barca, Madrid győzelem, félidős gólok stb. ) de a vége az lett, hogy elkopott az egyenlegem és nem tudtam kivenni egy fillért sem. Olyan emberek válaszát várom akik komolyan csinálnak, valamilyen müködö stratégiát. Nem tétemeléssel, döntetlenre játszós, plussz hasonlók. Válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 18. 16:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

A duplázós módszer felejtős! Az exponenciális növekedés miatt. Tagja vagyok hónapok óta egy oldalnak, aminek a tippjei sem rosszak és valamilyen stratégiával még jövedelmezőbbé tudták tenni a fogadást, ez az:

[link] , remélem tudtam segíteni ;).

2018. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!