Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri idén a BL-t?

Szerintetek ki nyeri idén a BL-t?

Figyelt kérdés

Szerintem a Real,és a Bayern ellen játsza majd a döntőt.

Real-Chelsea és Bayern-Barcelona elődöntők után.

Vélemények?



2014. márc. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába most rosszabb formában van a Real, szerintem ennek ellenére ha az elődöntőben elkerülik a Bayernt, akkor a döntőben 1 meccsen akár le is győzhetik. Néhány hete amikor átgázoltak a Schalkén akkor azt mondtam, messze ők a legesélyesebbek, de most, hogy a Bayern hirtelen bajnok lett és a Real a bajnokságban visszacsúszott lehet, hogy laza címvédés lesz. Ha a papírforma szerint egy Barca, Bayern, Real, PSG/Chelsea elődöntő lesz, akkor a Barca kivételével bárki megnyerheti a BL-t. Mondom ezt Barcásként ugyanis Valdes sérülése nagyon nagy veszteség és a védelem sem acélos.
2014. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Bayern fogja megnyerni ,de ezt lehet csak azért mondon mert időtlen idők óta szurkolok nekik.Amugy az elődöntők Dortmund vs. Barcelona és Bayern vs. Psg.Innen lessz a Barca vs. Bayern döntő.Ahol a Bayern 3-1-re fog győzni.(gólok:Ribery,Müller,Alaba, ill.:Iniesta).

Az európa ligát a Sevilla fogja megnyerni a Juve ellen 2-1-re hosszabbításban.

2014. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a PSG nyeri meg idén a BL-t. Vagy a Mu x'D
2014. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!