Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futáshoz kapcsolódó kérdés...

Futáshoz kapcsolódó kérdés bővebben lennt?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy nemsokára lesz egy ifi csapat ami még megalakulóban sincs de 1000 hogy lesz. és igazából a kérdés az lenne hogy hogyan tudnám visszanyerni a kondimat mert egy ideje abbahagytam a focit és elveszítettem a kondimat és a gyorsaságom is szerintem és mire elkezdek edzésre járni vissza szeretném nyerni legalább a gyorsaságom dehát ahhoz is kell állóképesség... Milyen gyakorlatokat csináljak kezdejk el gyúrni combra? Mennyi fussak? Migyen gyakorlatot csináljak hogy gyorsabb legyek? Mit egyek egy ilyen edzés elött?
2014. máj. 1. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ha állóképességet növelsz, elég kocogni(inkább nem írok hülyeséget hogy mennyit)

gyorsaságot meg pl, ingafutással, sima helyből indított sprintelésekkel tudsz fejleszteni

2014. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!