Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez a cipő jó futáshoz?

Ez a cipő jó futáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most kezdenék futni mert IFI-ben játszom és elég fiatal vagyok(12éves).Kicsit gyorsabban szeretnék futni és nagyobbat ívelni hogy ezt ne tizenhat évesen kezdjem el a rendszeres futást.Ebben a teremcipőben futnék: [link] plusz felvennék egy sportszárat visszahajtva.Reggel akarok futni úgy,hogy elkezdek kocogni aztán egy rövidebb távot gyorsabb iramban.Szerintetek ez így jó lesz?Előre is köszi a válaszokat.


12/F


2010. aug. 6. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz helyre írtam,de itt voltak futós kérdések.:)
2010. aug. 6. 01:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vékony a cipő talpa, ami nem jó az ízületeidnek.

Ilyesmit kéne beszerezned:

[link]

Jól teszed, hogy most kezdenél el futni:) Kitartást:)

2010. aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor beszerzek egy olyasmit amit írtál,csak most nem szeretnék valami oltári drágát venni:):(
2010. aug. 6. 01:57
 4/8 anonim ***** válasza:

01:48as vagyok.

Nem is éri meg, hogy drágát vegyél, meg nem kell pont ugyan olyat, amit belinkeltem, a lényeg, hogy ne legyen olyan vékony talpú, és kicsit "rugós" legyen a talpa. Én is megúsztam 5 ezerből:)

2010. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)
2010. aug. 6. 02:13
 6/8 anonim ***** válasza:

:)

am 16/L

:D:D

2010. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt többet megtudsz,hogy mi a jó egy kezdő futónak..

2010. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tesómék is fociznak csak már 19+20 évesek!! Amugy 14 éves kortól kezdték!! Ilye cipőbe!! [link]
2010. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!