Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen hosszú, egy átlagos...

Cseri Bogáta kérdése:

Milyen hosszú, egy átlagos labdamenet ideje a női röplabdában?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
20 perc, de nagyon változó. Ha 25-0 a menet szervákból akkor 5 perc is lehet, de ha 38-40 a vége akkor 40 perc is simán.
2014. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, én ezt értem,de a kérdésem arra irányult,hogy 1db labdamenet, mennyi ideig tart átlagosan! Másképp fogalmazva: a szervától a pont megszerzéséig,mennyi idő telik el! Átlagban! Hol van ilyen statisztika? Erre is tudod a választ?
2014. máj. 26. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal (s elég mélyen benne vagyok a röplabda témában) nincs erre irányuló konkrét statisztika. Én szoktam feljegyezgetni, de csak bizonyos csapatok meccseit, így az én statisztikám világszínvonalú átlagban nem helytálló. Na de az én adataim szerint a legrövidebb kapásból a szervás pontszerzés, ami elég gyakori, viszont a leghosszabb labdamenet 7 perces volt (egy 2006-os Japán-Korea barátságos mérkőzésen). Átlagban azonban mégis úgy vettem észre, hogy az ázsiaiak sokkal tovább húznak egy labdamenetet. Amerikában kb. fél és kettő perc közé tehető, Európában 10 mp és 5 perc közé tehető, míg Ázsiában 3-6 perc közé. Ebbe természetesen nem számoltam bele a szervapontokat, és a hibákat sem, tehát csak a pályán belül lepattanó labdával végződő meneteket.
2014. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta,már én is kielemeztem egy Gödöllő Teva vs izraeli club csapat meccset. Ott a leghosszabb labdamenet 1perc volt,...(volt még egy 45mp-es is)de átltalában 12-15-19mp-esek voltak az ún. "hosszú" labdamenetek. Amúgy nagyon hasznos információkat adtál.
2014. jún. 16. 21:20
 5/8 anonim válasza:

Első válaszolo 38-40

What?

25 pont egy szett 2 pont különbség max 30-ig!!!!!!!

2015. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nincs meghatározva a hossza. A lényeg, hogy egy körben 25 pontot kell szereznie egy csapatnak, hogy megnyerje.


DE!

Ha mondjuk az állás 25:24 akkor folytatódik addig a meccs amíg egyik csapat nem vezet KETTŐ ponttal.


Szóval, ha a meccs 0:25 akkor az maximum 10p, de simán meglepett 5 perc alatt.


De,két egy szinten levő csapatnál simán elhúzódhat egy menet akár 40 percig is. Szóval lehet az állás 128:129 addig nem lesz vége amíg nem vezet az egyik csapat kettő ponttal.

2023. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szóval ebből kiindulva a labdamenet is változó. Van mikor egyből behajítják, meg van mikor percekig vergődnek egy pontért.
2023. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A leghosszabb labdamenet 10 perc volt. Az átlag olyan fél perc körül lehet, de ez változó. Egy amatőr iskolai csapat és egy válogatott meccse között ég és föld a különbség.
2023. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!