Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a 2014-es brazíliai...

Ki nyeri a 2014-es brazíliai világbajnokságot? (szerintem Németek)

Figyelt kérdés
én a Németeknek drukkolok!

2014. jún. 2. 02:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Az a német válogatott amelyik otthon X-elt a kolumbiai csapattal?
2014. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
barátságos meccsen, B csapattal? ott nincs hajtás vazze!
2014. jún. 2. 13:46
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem B-csapattal játszottak. És ilyenkor mindenki maxot ad ki magából hogy a VB-n sokat játszhasson.


Mindenki brazil-argentin döntőt vár.

2014. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát én még az argentinokról egyszer sem hallottam hogy esélyesek lennének. inkább brazíliát, németországot, spanyolországot hallani!
2014. jún. 2. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Az összes fogadóirodánál brazil-argentin sorrend van.
2014. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
1.Argentína 2.Spanyolország 3.Brazília 4.Portugália 5.-8.:Németország,Anglia,Franciaország,Uruguay
2014. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Spanyolország vagy Brazília, a németeké lesz a bronz.
2014. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Mikor játszottak a németek Kolumbiával? XD Amúgy szerintem nem nyernek vb-t, sok a sérült, nincsenek formában. Talán a küzdőszellem és a minden áron győzni akarás elviszi őket a döntőig. Bár ezt a győzni akarást sem a 2010-es vb-n, sem a 2012 eb-n nem láttam. Elég simán kikaptak a Spanyoloktól, majd az Olaszoktól.

Egyébként én is nekik szurkolok, de a realitások most sajnos nem mellettük szólnak, hanem Brazília mellett.

Esélyek nálam:

1. Brazília

2. Spanyolország vagy Németország

3. Olaszország, Franciaország, vagy Argentína


4. Uruguay, Hollandia, Anglia, vagy Portugália - de nekik már szerencse is kellene.

5. Belgium, Chile és Kolumbia okozhat meglepetést, mármint bekerülhet a 4 közé, de semmiképp nem nyerhetnek vb-t, ahhoz kevesek.

2014. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Ja és még valami: A németek sohasem úgy játszanak a barátságos meccseken, mint élesben. Nem hozzák ki magukból a maximumot. Ennek egyik oka szerintem az, hogy nem akarják megmutatni a taktikájukat, gyorsaságukat, dinamikájukat. Ezt a fajta játékot, amit Kamerun ellen mutattak aztán elemezgetheti bárki, messze menő következtetéseket nehéz lenne levonni. Hajrá Németország, én szurkolok nekik, még akkor is ha nálam nem egyértelmű esélyes!
2014. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem spanyol-brazil döntő lesz. Németek nem fognak szerintem nyerni. Nincsenek most formában.
2014. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!