Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyire verik ma...

Szerintetek mennyire verik ma az argentínok a nigériaikat?

Figyelt kérdés
Az én tippem 1-3(Nigéria-Argentína).

2014. jún. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is biztos, hogy megverik őket. Nigériának 1-0ás, Iránnak 0-1es gólkülönbsége van. Ha Irán nyer, de Nigéria kikap, akkor biztos, hogy Nigéria kiesik, kivéve ha 0:1-re kap ki, és Irán 1:0ra nyer, mert akkor minden tekintetben teljesen egyenlően fognak állni, asszem ilyenkor sorsolnak. Én nem emlékszem rá, hogy bármilyen csoportkörben történt volna ilyen az életemben.


Ebből kiindulva Nigériának nem szabad gólt kapnia, és akkor minden oké. Viszont nyerni se nagyon fognak, mert akkor Argentína a csoportmásodik, és valszeg megkapják a franciákat, azt meg nem akarják. Mivel az argentinok Irán ellen se sziporkázak, egy 0:0-ás döntetlent el tudok képzelni, az mindenkinek jó, Irán meg csinálhat, amit akar. Persze lehet őket meg a bosnyákok kapják el, és akkor Nigériának meg minden mindegy, de egyszerre lesznek a meccsek, nem lehet erre taktikázni.


Ez csak egy egyéni meglátás.

2014. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két góllal. Hiába van tele sztárokkal az argentín csapat, valahogy nem tűnik egységesnek, Irán ellen is Messi mentette meg őket az égéstől.
2014. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ikszre tippelnék, talán kis arányú argentin győzelem. Eddig nagyon gyengén muzsikáltak a dél-amerikaiak. Di Maria és Messi nyújtott értékelhetőt, de a középpálya és a támadósor elképesztően kiszámítható és pontatlan volt. Meg mivel már továbbjutottak, így lehet pihentetni is fog pár embert Sabella. Továbbá nem elfelejtendő, hogy Nigéria még továbbjuthat és nem véletlenül címvédője az Afrikai Nemzetek Kupájának.
2014. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!