Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan juthatnék be majd a...

Hogyan juthatnék be majd a brazil labdarúgó válogatottba?

Figyelt kérdés
Szeretnék focira járni,viszont fiú csapatba.Elég gyenge lány voltam/vagyok de a foci az egyetlen sport,ami eddig megfogott.Ha gyerekkoromban jól focizok,akkor hogy vehetnének fel Brazíliában valahol focizni?Mit kell majd tennem?Felnőttkoromra gondolok.5,00 tanuló vok,13/L

2014. júl. 3. 10:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Túró Rudolf!!Én nem vagyok buta,eminens vagyok,osztályelső és a generáció diákja!!Nem szokásom trollkodni!Én amit kiírtam,azt komolyan is gondolom!Tudom,hogy Barcelona az Spanyolországban van!Nekem mindegy,hol focizhatok,csak külföldön!Elsősorban Spanyolo.és Brazília lenne jó.Annyira jó lenne találkozni Neymarral!Én is szeretnék majd a pályán játszani híres focistákkal!!Nekem ez az álmom!Mit tegyek?:( kérdésricsi köszi:)
2014. júl. 4. 19:24
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Férfi csapatban nem játszhatsz, az sérti a FIFA elveit, meg amúgy sem lenne sportszerű.
2014. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, ha komolyan gondolod, akkor elnézést.


A mit tegyek kérdésedre: mindenképp érdemes lenne jelentkezned próbajátékra egy profi egyletnél, talán az MTK és a Fradi rendelkezik a két legerősebb női focicsapattal hazánkban. Ha megfelelsz a próbajátékon, s leigazolnak, akkor a feladat egyszerű: sokat edzel, hogy bekerülhess a csapatba.

A nagy klubok pedig megfigyelőket foglalkoztatnak, akik a fontosabb találkozókon, elsősorban nemzetközi megmérettetéseken vizsgálják a kiszemelt játékosokat. Ha felfigyelnek rád, akkor le is szerződtethetnek és így tovább...

2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%

1. szüless újjá brazilként

2. növessz p*csöt

2014. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
Pusztán elvi kérdés: ha átoperáltatja magát fiúvá és szerez brazil állampolgárságot akkor lenne esélye, nem?
2014. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, teljesen igazad van. :O

Oda a Nobel-díjat, egy igazán komoly kérdés megoldását találtad meg.

2014. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
És egy férfi focistával..ha kimegy kulfoldre,akk mehet vele a baratnoje...felsege,gyereke is?vagy az hogy van!?
2014. júl. 5. 23:57
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Any Player who ... [assumes] a new nationality and who has not played international football [in a match ... in an official competition of any category or any type of football for one Association] shall be eligible to play for the new representative team only if he fulfills one of the following conditions:

(a) He was born on the territory of the relevant Association;

(b) His biological mother or biological father was born on the territory of the relevant Association;

(c) His grandmother or grandfather was born on the territory of the relevant Association;

(d) He has lived continuously for at least five years after reaching the age of 18 on the territory of the relevant Association."


Az állampolgárság megszerzése önmagában nem elég. Ha nem ott születtél, vagy a felmenőid között nincsenek olyanok, akik ott születtek, akkor az adott országban kell élni folyamatosan legalább 5 éven át, hogy szerepelhess a válogatottjában. Voltak nevezetes esetek is a közelmúltban, főleg afrikai csapatoknál, amikor erről megfeledkeztek, és a FIFA vonta tőlük a pontokat utána. Illetve az arab országokban, például Katarban próbálkoztak egy időben azzal, hogy vásárolnak egy valag brazil játékost a válogatottba jó pénzen, de a fenti szabály ismeretében most már ez azért nem ilyen egyszerű szerencsére.

2014. júl. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig be akarsz jutni? :D

5-0 :D

2014. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
7-1
2014. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!