Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan juthatnék be majd a...

Hogyan juthatnék be majd a brazil labdarúgó válogatottba?

Figyelt kérdés
Szeretnék focira járni,viszont fiú csapatba.Elég gyenge lány voltam/vagyok de a foci az egyetlen sport,ami eddig megfogott.Ha gyerekkoromban jól focizok,akkor hogy vehetnének fel Brazíliában valahol focizni?Mit kell majd tennem?Felnőttkoromra gondolok.5,00 tanuló vok,13/L

2014. júl. 3. 10:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ez szégyen,amit Brazília tegnap produkált.Szétestek lelkileg a 3 játékos nem játszása miatt (Dani Alves,Thiago Silva,Neymar).A lelki állapotuk miatt pedig nem figyeltek a technikai szempontokra.Nem volt hádvédük,sem csatár.Úgy nézett ki,mintha a brazil labdarúgók kevesebben lettek volna mint a németek.Elképesztő helyzeteket hibáztak el és totál el voltak menve.Szégyen!Szanalom!Küzdeniük kellett volna,h épp azért is bajnokok legyenek és Neymar álmát is megvalósítsák!És kedves névtelen,igen,még mindig be szeretnék jutni.Ahhoz képest,amilyen bénák voltak most en még a szívem mélyén szeretem őket,mert összetartó,szimpi csapat.És,ha én egy ilyen nyámnyila,érzékeny(hát igen a kedvenceimmel is őszinte vagyok.:D) csapat része lennék..na nem lenne ilyen...lenne felkészülés és erősek lennének!:) Valaki tudja,hogyha megy ki külföldre focizni egy focista viheti-e a feleségét/gyermekeit?:)
2014. júl. 9. 23:41
 22/30 A kérdező kommentje:
*hátvéd...késő van és hosszú napom volt.Elnézést a hibákért.:)
2014. júl. 9. 23:43
 23/30 A kérdező kommentje:
Hát a németek megnyerték a FIFA 2014es labdarúgó világbajnokságát!Jóljött az az óriási adatbázis és az edzőpalya Brazíliában.Ügyesek voltak stb.de én Argentínának drukkoltam és sajnálom Messit,Di Mariat,Rojot es a tobbieket!Mostmár,ha nem bírok elaludni este,akkor számolom a német gólokat:D Valaki válaszolna a kérdésemre végre:a focista ha kulfoldre kimegy focizni,akkor viheti magaval a csaladot,baratnojet???hogyan zajlik ez?
2014. júl. 14. 09:08
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Az azért remélem eljutott az agyadig hogy ha piszok nagy szerencséd is van és megkapsz minden engedélyt,akkor is csak a NŐI brazil válogatottban játszhatnál.
2014. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Igen.Miért nem írsz névvel?És focjsta kiviheti a családját külföldre????
2014. júl. 15. 00:14
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kiviheti, bár ahhoz sok papírt kell elintézni, a bevándorlási hivatalnál.
2014. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal van a legkevesebb gond, mert a FIFA segít kivinni őket, de attól, hogy egy focista feleség vagy még nem fogsz focizni. :O Ja vagy hogy a lényeg az, hogy találkozz nejmárral és a többivel, ja értem, az már mááás.

Jó életcélok.

2014. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)!Az utolsónak üzenem,higy nem tudsz olvasni?13/L vagyok.És mi van,ha velük szeretnek talalkozni meg focizni?Inkább menj innen!
2014. júl. 15. 16:05
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha 13 éves vagy? Focista gyereke nem lehetsz, mert akkor már rég Brazíliában lennél, így csak a feleség-poszt maradt, gondolom ezek a terveid. Találkozni kétféleképpen tudsz: elutazol külföldre, ahol épp játszanak, veszel egy jegyet és majd ott tolongassz a tömeggel a buszuknál és nézheted, ahogy bemegy a stadionba.

Vagy lehetsz feleség és akkor találkozhatsz is velük, le is pacsizhatsz, meg minden. De nem hinném akkor sem, hogy fociznának veled. Bár az is tény, hogy mire te valakinek a felesége leszel, addigra ők már nem fognak játszani.

Szóval sajnálom, de elég kivitelezhetetlen a terved...


(27. voltam)

2014. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%
ez fájt.
2014. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!